Reşat Kasap Arama Sonuçları

Başkan Kasap, Bayram Namazı Sonrası Vatandaşlarla Bayramlaştı
Başkan Kasap, Bayram Namazı Sonrası Vatandaşlarla Bayramlaştı Bayram namazını Sahil Cami’nde kılan Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, namazın ardından camide bulunan cemaatin oluşturmuş olduğu halkaya katılarak herkesle tek tek bayramlaştı.
15 Haziran 2018 Cuma 22:35
Başkan Kasap'tan Ramazan Bayramı Mesajı
Başkan Kasap'tan Ramazan Bayramı Mesajı Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
15 Haziran 2018 Cuma 22:29
Başkan Kasap, Ve Milletvekili Adayı Avcı, Son İftarını Yemişlik Köyünde Yaptı
Başkan Kasap, Ve Milletvekili Adayı Avcı, Son İftarını Yemişlik Köyünde Yaptı Ramazan ayının son günü bayram arifesinde orucunu Yemişlik Köyü’nde düzenlenen köy iftarı programında açan Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, köy derneği ve vatandaşlarla bir araya geldi.
15 Haziran 2018 Cuma 21:42
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı Ve Kasap'tan Bayram Ziyareti
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı Ve Kasap'tan Bayram Ziyareti AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı ve Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Cumhuriyet Caddesi Belediye Blokları önündeki dükkanlara girip, esnafları ziyaret edip bayramını kutladı. 
13 Haziran 2018 Çarşamba 09:09
Kentsel Dönüşüm “Timya Vadisi” Projesi Yerinde İncelendi
Kentsel Dönüşüm “Timya Vadisi” Projesi Yerinde İncelendi Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı, Gümrük ve Ticaret Eski Bakanı 27. Dönem Rize Milletvekili adayı Hayati Yazıcı, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap ve teknik ekibinden kentsel dönüşüm “Timya Vadisi” projesinin son durumuyla ilgili bilgi aldı.
11 Haziran 2018 Pazartesi 11:10
Başkan Kasap'tan Hastalara Kandil Ve Bayram Ziyareti
Başkan Kasap'tan Hastalara Kandil Ve Bayram Ziyareti Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, beraberinde Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri, Ak Parti Merkez İlçe Teşkilatı, Ak Parti Kadın Kolları birlikte proje incelemeleri ve bir dizi programların ardından hastanede çeşitli hastalıklarından dolayı yatmakta olan vatandaşlara ziyarette bulundu.
11 Haziran 2018 Pazartesi 10:37
Başkan Kasap, Kalkandere Ak Parti Teşkilatı İle İftarda Buluştu
Başkan Kasap, Kalkandere Ak Parti Teşkilatı İle İftarda Buluştu Rize Belediye Başkanı  Prof. Dr. Reşat Kasap, AK Parti Kalkandere Teşkilatının düzenlediği iftar yemeğinde teşkilat mensupları ile bir araya geldi. 
08 Haziran 2018 Cuma 13:58
Başkan Kasap, Esnaf Ziyaretlerini Sürdürüyor
Başkan Kasap, Esnaf Ziyaretlerini Sürdürüyor Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, AK PARTİ Merkez İlçe Teşkilatı ile birlikte esnaf ziyaretlerine devam etti.
08 Haziran 2018 Cuma 09:59
Bayan Kasap'tan Anlamlı Hediye
Bayan Kasap'tan Anlamlı Hediye Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ın eşi Menduha Kasap, Piriçelebi Mahallesinde yaşayan Topuz ailesinin fertlerinden olan Zikri Topuz’a tekerlekli sandalye hediye etti. 
06 Haziran 2018 Çarşamba 17:40
Başkan Kasap, Muhtarların İftar Konuğu Oldu
Başkan Kasap, Muhtarların İftar Konuğu Oldu Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Muhtarlar federasyonu ve Rize Muhtarlar derneğinin birlikte düzenlemiş olduğu iftar programına katıldı.
05 Haziran 2018 Salı 09:48
 5 Haziran Dünya Çevre Günü
5 Haziran Dünya Çevre Günü Belediye Başkanımız Prof. Dr. Reşat Kasap, 5 Haziran Dünya Çevre Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Çevremize ve şehrimize sahip çıkmanın önemine vurgu yapan Başkanımız mesajında şu ifadelere yer verdi:
04 Haziran 2018 Pazartesi 17:25
Başkan Kasap, Esnaf Ve Vatandaşlara Ziyaretlerini Sürdürdü
Başkan Kasap, Esnaf Ve Vatandaşlara Ziyaretlerini Sürdürdü Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, AK Parti Merkez ilçe teşkilatı ile bugün de Cumhuriyet Caddesindeki esnaf ve vatandaşlara ziyaretlerini sürdürdü.
04 Haziran 2018 Pazartesi 09:16
İRŞAD Vakfının 68. Geleneksel iftarı
İRŞAD Vakfının 68. Geleneksel iftarı Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, 27. Dönem Milletvekili adayı Muhammed Avcı,Merhum Zavendikli Mustafa Hoca’nın Kur’an Kursu’nda icazetlerini  tamamlayan küçük hafızların onuruna verilen 68. geleneksel iftar programına katıldı.
03 Haziran 2018 Pazar 14:29
İsmail Hut'un Acı Günü
İsmail Hut'un Acı Günü Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap; Rize’li İş Adamı, Samsun AK PARTİ İl Başkan Yardımcısı İsmail Hut ve Anadolu Bankası Eski Müdürü Emekli Köksal Hut’un Annelerinin cenaze merasimine katıldı. Cenazeye AK PARTİ Rize Milletvekili Adayı Muhammed Avcı’da katıldı.
30 Mayıs 2018 Çarşamba 11:17
Çevre Günü Etkinlikleri Özel Eğitim Sınıfı Öğrencileriyle Başladı
Çevre Günü Etkinlikleri Özel Eğitim Sınıfı Öğrencileriyle Başladı Her yıl 5 Haziran’da kutlanan Dünya Çevre günü etkinliklerine Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ın eşi Menduha Kasap, İstiklal İlkokulunda bulunan Özel Eğitim Sınıfı öğrencileriyle başladı. 
29 Mayıs 2018 Salı 09:41