Arama Sonuçları

Minik Kalpler Okul-Kulüp Projesi Yeniden Başlıyor
Minik Kalpler Okul-Kulüp Projesi Yeniden Başlıyor ÇAYKUR Rizespor’un geçen yıl başlattığı `Minik Kalpler Okul-Kulüp` projesi, Çaykur Rizespor, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü arasında imzalanan protokolle bu yılda sürecek.
15 Kasım 2018 Perşembe 17:18
Karadeniz yaylalarında kar manzaraları
Karadeniz yaylalarında kar manzaraları ORDU ve Giresun yaylalarına yağan karın oluşturduğu beyaz örtüyle kartpostallık görüntüler ortaya çıktı. 
15 Kasım 2018 Perşembe 17:12
Okuyucuları Yunus Emre Kitabını Çok Beğendi
Okuyucuları Yunus Emre Kitabını Çok Beğendi Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyat Bölümü Öğretim Üyesi ve Kırgızistan Türkiye Manas Üniversitesi öğretim görevlisi Prof. Dr. Orhan Kemal Tavukçu’nun, Editörlüğünde Aksaray Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Kültür yayınları tarafından basılan, “Yunus Emre Kitabı” bir hayli beğeni topladı.
15 Kasım 2018 Perşembe 17:06
Rize'de Ruh Sağlığı Birimi Eğitimlerine Devam Ediyor
Rize'de Ruh Sağlığı Birimi Eğitimlerine Devam Ediyor Rize İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığına bağlı Ruh Sağlığı Birimi tarafından sağlık çalışanları ve halka yönelik eğitimlerine ara vermeden devam ediyor.
15 Kasım 2018 Perşembe 16:41
Görevde Yüksel Sınavına Hazırlık Kursu
Görevde Yüksel Sınavına Hazırlık Kursu Eğitim-Bir-Sen Rize 1 No’lu Şubesi, Millî Eğitim Bakanlığı Personeli Merkez ve Taşra Teşkilatı Görevde Yükselme Yazılı sınavına hazırlık kursu düzenledi.
15 Kasım 2018 Perşembe 16:30
MÜSİAD ‘Sydney' Başkanından Kasap'a Ziyaret
MÜSİAD ‘Sydney' Başkanından Kasap'a Ziyaret Avustralya’daki en eski yerleşim merkezlerinden Sydney, Müstakil  Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Başkanı Hasan Gençtürk , Başkan Yardımcısı Suat Kopuz ve Türkish News Press gazetesinden Yüksel Çiftçi Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ı ziyaret etti.
15 Kasım 2018 Perşembe 16:15
Doğu Karadeniz`de kar etkili oluyor
Doğu Karadeniz`de kar etkili oluyor Doğu Karadeniz`de kar etkili oluyor
15 Kasım 2018 Perşembe 11:50
Rize`de Özel Güvenlik Görevlilerine Eğitim
Rize`de Özel Güvenlik Görevlilerine Eğitim RİZE’de okullarda görev yapan özel güvenlik görevlileri eğitime alındı.
15 Kasım 2018 Perşembe 11:46
Rize Belediyesi Suya Zam Yapmayacak
Rize Belediyesi Suya Zam Yapmayacak RİZE Belediyesi Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı`na destek olmak için 2019 yılında su fiyatlarına zam yapmama kararı aldı.
15 Kasım 2018 Perşembe 11:39
Kartal: Hiç Oynatmadığımız, Hatta Rize'de Olmayan Sporcularımız Var
Kartal: Hiç Oynatmadığımız, Hatta Rize'de Olmayan Sporcularımız Var ÇAYKUR Rizespor Kulüp Başkanı Hasan Kartal, Süper Lig’de aşırı borçlanan kulüplerle ilgili bir düzenleme yapılması gerektiğini belirterek “Yönetimin borçlara ortak olacağı bir sistemin gelmesi lazım" dedi.
15 Kasım 2018 Perşembe 11:25
Fındığını satmayan üreticiler, fiyat artışını bekliyor
Fındığını satmayan üreticiler, fiyat artışını bekliyor TOPRAK Mahsulleri Ofisi (TMO) 1 Kasım itibariyle, üreticilerden levant kalite fındığı 14 lira, Giresun kalite fındığı ise 14,50 liradan satın almaya başladı.
15 Kasım 2018 Perşembe 11:22
Uzungöl beyaza büründü
Uzungöl beyaza büründü TRABZON`un Çaykara ilçesindeki dünyaca ünlü turizm merkezi Uzungöl`e mevsimin ilk karı yağdı. Beyaza bürünen Uzungöl`de muhteşem manzara ortaya çıktı.
15 Kasım 2018 Perşembe 11:19
Çoruh Edaş'tan Teiaş Bakım Çalışmaları Hakkında Genel Bilgilendirme
Çoruh Edaş'tan Teiaş Bakım Çalışmaları Hakkında Genel Bilgilendirme Rize ilinde kurulu bulunan 36 kV gerilim seviyesindeki elektrik dağıtım şebekesi TEİAŞ Genel Müdürlüğüne ait 154/31,5 kV seviyesindeki İkizdere trafo merkezi, İyidere trafo merkezi, Kalkandere trafo merkezi, Rize trafo merkezi, Çayeli trafo merkezi ve Ardeşen trafo merkezinden 36 kV fider çıkışı yapılarak ilin tamamına enerji ihtiyacı dağıtım şebekeleri üzerinden ulaştırılmaktadır.
15 Kasım 2018 Perşembe 11:03
Rize Siyaset Tarihinin Güçlü Hafızası
Rize Siyaset Tarihinin Güçlü Hafızası Aile kökeni olarak Cimil Başköylüdür. Dedesi Kumbasar-zâde Murat Efendi, Rize’de hapishane müdürlüğü yapmış, sevilen sayılan bir insandı.
15 Kasım 2018 Perşembe 10:52
Zeka Gücü Projesi`nin Son Durağı Rize Oldu
Zeka Gücü Projesi`nin Son Durağı Rize Oldu Türkiye’nin Eğitim 2023 Hedefleri’ne destek veren Turkcell, Anadolu’daki özel yetenekli çocuklara yönelik sürdürdüğü Zeka Gücü çalışmalarını hızlandırdı. Milli Eğitim Bakanlığı himayesinde BİLSEM (Bilim ve Sanat Merkezleri) bünyesinde gerçekleştirilen Zeka Gücü Projesi`nin son durağı “Rize” oldu.
15 Kasım 2018 Perşembe 10:42