Arama Sonuçları

Taylan; Rize'de Şampiyonluk Hazırlıklarına Başlanmalıdır
Taylan; Rize'de Şampiyonluk Hazırlıklarına Başlanmalıdır Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Rize Şubesinin organize ettiği Müstakil Düşünceler Toplantısının konuğu ÇAYKUR Rizespor Başkanı Hasan Kemal Yardımcı oldu. 
23 Şubat 2018 Cuma 16:51
Bağımlılık İle Mücadele Çalışmalarının Değerlendirilmesi Yapıldı
Bağımlılık İle Mücadele Çalışmalarının Değerlendirilmesi Yapıldı İl Sağlık Müdürlüğünün sekretaryasında ‘Bağımlıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı’ Rize Valisi Erdoğan Bektaş başkanlığında yapıldı.
23 Şubat 2018 Cuma 15:57
Recep Niyaz; Ligin En Fazla Gol Atan Takımıyız
Recep Niyaz; Ligin En Fazla Gol Atan Takımıyız Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor`un oyuncusu Recep Niyaz, ligin ilk sırasında yer aldıklarını, sezon sonuna kadar da zirvede kalmak istediklerini söyledi.
23 Şubat 2018 Cuma 14:24
 Rizeli Gülten Terzi Belediye Başkan Yardımcılığı Görevine Atandı
Rizeli Gülten Terzi Belediye Başkan Yardımcılığı Görevine Atandı Rizeli hemşehrimiz Gülten Terzi Sultanbeyli Belediye Başkan Yardımcılığı görevine atandı.
23 Şubat 2018 Cuma 14:15
Rize`deki Fetö Terör Örgütü Davasında Hapis Cezası
Rize`deki Fetö Terör Örgütü Davasında Hapis Cezası Rize`de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması`na (FETÖ/PDY) ilişkin davada yargılanan 2 sanığa 6 yıl 3`er ay hapis cezası verildi.
23 Şubat 2018 Cuma 12:14
Kodlarize İle Çocuklar Adım Adım Geleceğe
Kodlarize İle Çocuklar Adım Adım Geleceğe Rize Valisi Erdoğan BEKTAŞ himayesinde Rize Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2017 yılında başlatılan KodlaRize Projesi ile ortaokul 5. ve 6. sınıflardaki öğrenciler Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersinde kodlama eğitimi almaktadırlar.
23 Şubat 2018 Cuma 10:16
“Ayder'de Kış Turizm İçin Kayak Tesisi Bir An Önce Yapılmalı”
“Ayder'de Kış Turizm İçin Kayak Tesisi Bir An Önce Yapılmalı” Türkiye Kayak Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Haşimoğlu, Ayder Yaylasında kış turizminin gelişimi için kayak tesislerinin bir an önce yapılması gerektiğini vurguladı.
23 Şubat 2018 Cuma 09:17
Keçiboynuzundan çikolata üretildi
Keçiboynuzundan çikolata üretildi Ordu Üniversitesince (ODÜ), keçiboynuzu ile besin değeri yüksek çikolata üretildiği bildirildi.
23 Şubat 2018 Cuma 08:55
Üzülmez; Henüz Hedefe Ulaşmadık
Üzülmez; Henüz Hedefe Ulaşmadık Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor`un teknik direktörü İbrahim Üzülmez, şampiyonluk mücadelesinde ciddiyeti elden bırakmadan emin adımlarla devam etmek istediklerini söyledi. 
23 Şubat 2018 Cuma 08:48
`KTÜ Medya Ödülleri` sahiplerini buldu
`KTÜ Medya Ödülleri` sahiplerini buldu Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından bu yıl 9`uncusu düzenlenen "KTÜ Medya Ödülleri"nde 22 kategoride ödüller verildi. 
23 Şubat 2018 Cuma 08:37
Rize'de İrfani Geleneğimiz Ve Hoca Ahmet Yesevi Konferansı
Rize'de İrfani Geleneğimiz Ve Hoca Ahmet Yesevi Konferansı Ahmet Yesevi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız’ın anlatımıyla gerçekleşen konferansta, Anadolu’da İslam’ın var olmasını sağlayan en önemli isimlerden Hoca Ahmet Yesevi ve İrfani Geleneğimize  katkılarından bahsedildi.
22 Şubat 2018 Perşembe 19:21
 PTT'den Esnafa İndirim Müjdesi!
PTT'den Esnafa İndirim Müjdesi! Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ile PTT AŞ iş birliğinde çıkarılacak ‘Esnaf Kart` ile esnafa PTT hizmetlerinde özel indirim ve avantajlar sağlanacak.
22 Şubat 2018 Perşembe 19:00
Rize`de Çocuk İstismarına Tepki
Rize`de Çocuk İstismarına Tepki Rize`de Sivil Toplum Platformu öncülüğünde bir araya gelen bir grup vatandaş, çocuk istismarına dikkat çekmek için konvoy düzenledi.
22 Şubat 2018 Perşembe 17:56
Rize`de Kaçak Silah Atölyesine Operasyon
Rize`de Kaçak Silah Atölyesine Operasyon  Rize`nin Ardeşen ilçesinde kaçak silah atölyesine düzenlenen operasyonda 5 kişi gözaltına alındı.
22 Şubat 2018 Perşembe 17:45
Rizeli Annelerden Mehmetçik`e Atkı
Rizeli Annelerden Mehmetçik`e Atkı Çayeli Ahmet Hamdi Nurzan İshakoğlu Anadolu Lisesi Okul Aile Birliğince, Zeytin Dalı Harekatı`nda görev yapan Mehmetçiklere bin atkı örülmesi amacıyla kampanya düzenlendi.  
22 Şubat 2018 Perşembe 17:23