Artvin Arama Sonuçları

Hayati Yazıcı Yerel Medya Temsilcileriyle Buluştu
Hayati Yazıcı Yerel Medya Temsilcileriyle Buluştu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Adayı Hayati Yazıcı, Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Yerel Medya Buluşmaları” toplantısında Rize, Trabzon, Samsun, Artvin, Gümüşhane ve Bayburt’ta görev yapan medya mensuplarıyla bir araya geldi.
20 Haziran 2018 Çarşamba 16:35
Rize- Artvin Havalimanı`nda, Çalışmalar Aralıksız Sürdürülüyor
Rize- Artvin Havalimanı`nda, Çalışmalar Aralıksız Sürdürülüyor RİZE’nin Pazar ilçesi Yeşilköy köyünde, Türkiye`nin deniz dolgusuna inşa edilecek ikinci havalimanı Rize- Artvin Havalimanı`nda, çalışmalar aralıksız sürdürülüyor.
07 Haziran 2018 Perşembe 16:31
Bakan Bak; Ovit Tüneli 13 Haziran'da Açılıyor, Havalimanı İnşaatı Süratle Devam Ediyor
Bakan Bak; Ovit Tüneli 13 Haziran'da Açılıyor, Havalimanı İnşaatı Süratle Devam Ediyor Gençlik ve Spor Bakanı ve Rize Milletvekili Adayı Osman Aşkın Bak: "Rize-Artvin Havalimanı Türkiye`de denize yapılan ikinci, dünyada üçüncü havalimanı. Turizm açısından havalimanı son derece önemli bir yatırım" dedi.
07 Haziran 2018 Perşembe 11:22
Artvin'de Büyükbaş Ölümleri Tedirgin Ediyor
Artvin'de Büyükbaş Ölümleri Tedirgin Ediyor ARTVİN`in Hopa, Arhavi ve Kemalpaşa ilçelerinde büyükbaş ölümleri, bölgede tedirginliğine neden oluyor. İlçelerde anonslar yapılarak "Hayvanlarınızı dışarı çıkartmayın" uyarısında bulunuldu. Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ekipleri de ölümlere neden olan hastalığın tespiti için çalışma başlattı.
06 Haziran 2018 Çarşamba 13:08
Artvin`de yağış, sel ve heyelana yol açtı
Artvin`de yağış, sel ve heyelana yol açtı ARTVİN`de, etkili olan şiddetli yağışlar nedeniyle meydana gelen sel ve heyelanda, Aşağı Maden köyünde bazı evlerin zemin ve bodrum katlarını su bastı, 4 araç ise toprak altında kaldı.
30 Mayıs 2018 Çarşamba 11:36
Avcı, Aday Gösterilen Başkanlardan Oldu
Avcı, Aday Gösterilen Başkanlardan Oldu AK Parti`de milletvekili adaylığı için istifa eden 29 il başkanından 8`i aday gösterildi. Bu isimler arasında Rize Ak Parti İl Başkanı Muhammed Avcı`da yer aldı. Adaylık için görevlerinden istifa eden diğer 7 il başkanı Ağrı, Artvin, Afyonkarahisar, Malatya, Batman, Iğdır ve Eskişehir başkanları listelerde kendilerine yer buldu.
24 Mayıs 2018 Perşembe 09:24
Artvin`de otomobil nehre uçtu: 2 ölü, 1 kayıp
Artvin`de otomobil nehre uçtu: 2 ölü, 1 kayıp Artvin`de Çoruh Nehri`ne uçan otomobilde akıntıya kapılarak kaybolan ve cesedi olay yerinden 2 kilometre uzaklıkta deniz polisi dalgıçlarınca bulunanan otomobil sürücüsü Salkımlı köyü imamı Kerim Çiftçi`nin cesedi, iş makinesi ile kıyıya çıkarıldı.
22 Mayıs 2018 Salı 13:13
Artvin'deki güreşlerde boğa saldırısı
Artvin'deki güreşlerde boğa saldırısı ARTVİN’in Murgul ilçesinde geleneksel boğa güreşleri düzenlendi. Kıyasıya süren mücadelede bir boğa, güreştirildiği boğanın sahibine saldırdı.
14 Mayıs 2018 Pazartesi 08:15
Artvinli Kadın Arıcı, Bal Üretim Sezonunu Açtı
Artvinli Kadın Arıcı, Bal Üretim Sezonunu Açtı ARTVİN`in Yusufeli ilçesinde Kaçkar Dağı eteklerinde 40 kovanda arıcılık yapan Elif Kırbıyık (42), ürettiği çiçek ballarını satarak aile ekonomisine gelir sağlıyor.
10 Mayıs 2018 Perşembe 12:46
Çoruh EDAŞ'tan Abonelerine Yapılandırma Kampanyası
Çoruh EDAŞ'tan Abonelerine Yapılandırma Kampanyası Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş, elektrik borcu bulunan aboneleri için yapılandırma kampanyası başlattı.Artvin, Giresun, Gümüşhane, Rize ve Trabzon illerinde elektrik dağıtım hizmeti sunan Çoruh EDAŞ, elektrik borcu olan abonelerine ödemelerinde kolaylık sağlayacak…
10 Mayıs 2018 Perşembe 12:31
Karadeniz Sahil Yolundaki Çatlaklara `Ziftli` Onarım
Karadeniz Sahil Yolundaki Çatlaklara `Ziftli` Onarım DENİZ dolgusu üzerine inşa edilen, Samsun’dan Artvin’in Sarp Sınır Kapısı’na kadar uzanan, 542 kilometrelik Karadeniz sahil yolunda çatlaklar oluşmaya başladı.
08 Mayıs 2018 Salı 12:44
Artvin`de Şiddetli Rüzgarda Uçan Çatı, Araçların Üzerine Düştü
Artvin`de Şiddetli Rüzgarda Uçan Çatı, Araçların Üzerine Düştü ARTVİN’de şiddetli rüzgar nedeniyle bir apartmanın çatısı uçarak, park halindeki araçların üzerine düştü. Ölen ya da yaralanan olmayan olayda, 11 araçta hasar oluştu, bazı evlerin camları kırıldı.
07 Mayıs 2018 Pazartesi 18:46
Artvin'de, Yangında 6 Yayla Evi Kullanılmaz Hale Geldi
Artvin'de, Yangında 6 Yayla Evi Kullanılmaz Hale Geldi ARTVİN’in Yusufeli ilçesi Koşnahal Yaylası’nda çıkan yangında, 6 ev kullanılmaz hale geldi.
06 Mayıs 2018 Pazar 18:15
Karayoluna ‘Koyun' Engeli
Karayoluna ‘Koyun' Engeli Artvin’de, yaklaşık 300 küçükbaş hayvanı ile karayolundaki tünellerden geçen çoban, trafiğin aksamasına neden oldu.
25 Nisan 2018 Çarşamba 10:40
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Karadeniz gezilerinden fotoğraf albümü
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Karadeniz gezilerinden fotoğraf albümü  CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan’ın son 16 yılda Trabzon, Rize, Giresun ve Artvin’e yaptığı gezilerde çekilen fotoğrafları, gazeteci Ömür Avcı tarafından albüm haline getirildi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, fotoğraf albümünü son Trabzon gezisinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sundu.
05 Nisan 2018 Perşembe 18:07