Rize 10.2 °C
  • DOLAR3,8713
  • EURO4,5671
  • ALTIN161,217
  • IMKB106239

ÇAYKUR Dünyayı Çay Tiryakisi Yaptı

07 Kasım 2017 Salı 18:29 | Okuma : 352
ÇAYKUR Dünyayı Çay Tiryakisi Yaptı

Çaykur, Türk çayı olarak dünyanın her kıtasında ve yüzlerce dünyanın ülkesinde, yeni Çaykur bayileri tarafından çaylarını satılıyor.Çaykur bugün dünyanın dört bir yanına 100’un üzerindeki ülke insanına Çaykur olarak Türk çayını içiriyor.

Artık, Türk çayı olarak dünyanın her yerinde satılan veonlarca farklıÇaykur çay çeşitleriyle, Çaykur dünyayı Türk çayı tiryakisi yapmaya devam ediyor.Çaykur YK Başkanı, Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu,“Çay dünyada hızlı tüketim ürünleri ve insan sağlığı için çok önemli bir ürün konumundadır. Bir ürün dünya genelinde takdim edilemiyorsa, o ürünün tüketiminden, sağlığa faydasından kimsenin haberi olmaz. Teşekkülümüzü dünya genelinde, tanıtım, reklam ve ikram çalışmalarımızda özellikle reklam tırlarımız ile önemli çalışmalar yaptık ve yapmaya devam ediyoruz.

Ülke içinde olduğu gibi dünyanın pek çok ülkesinde fuarlara katıldık ve katılıyoruz. Çaykur markası artık bir dünya markası olmuştur.  Ülke içi ve ülke dışında üniversite etkinliklerinde, milli ve dini gün ve etkinliklerde, ülkemizin içinde ve dışarıda önemli günlerde tırlarımızı profesyonel yetişmiş ekiplerimizle bu şehirlere ve bu yurt dışı ülkelere gönderip, Türk çayımızın tanıtımı yapıyoruz. Yabancı ülkelerin vatandaş ve yöneticilerinden de çayımız ve bu çeşitli çay sunumlarımızın tanıtımında binlerce tebrik ve teşekkür alıyoruz. Milli bir markamız olan Çaykur çayımızın tanıtılması ve yeni insanlarla buluşturulmasına devam edeceğiz. Dünyada üzerine kar düşen tek çay Türk çayımızdır. O nedenle Çayımıza altın kıymetinde önem veriyoruz. “dedi.

Çaykur’un, Avrupa ülkeleri, ABD ve Asya’da ki milyon nüfuslu ülke ve şehirlerin dev grrosmarketlerin raflarında ve o ülkelerin en tanınmış kafelerindesatışasunulan, Çaykur çaylarıdünya tüketicileri tarafındanbüyükbeğeniyletüketiliyor.Son birkaç yıldır dünyanın onlarca ülkesinde, o ülkelerin en güçlü şirketleri olan yeni Çaykur bayileri ülkelerine milyon dolarlık Çaykur çay çeşitlerini mağazalarının raflarında müşterilerinin satışına sunuyorlar. Çaykur artık sadece Avrupa’nınonlarcabüyük ülkesinde değil, artık Ortadoğu’nun en büyük onlarca ülkesinde, başta Suudi Arabistan olmak üzere Ortadoğu ülkelerininbirçoğundaartık Türk çayı olarak Çaykur çayları tüketiliyor.Çaykur, Türkiye’den 100’un üzerinde ülkeye çay ihraç ederek, dünyayı Türk çayı tiryakısı yapmaya devam ediyor.
HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI
 

Sosyal Paylaşımlar
Etiket :
    Bu habere henüz yorum yazılmamış. İlk yazan yorumu siz yazın. | Tıklayın
Ersağ Temizlik ve Kozmetik Ürünleri
© 2006 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. | Rizedeyiz.Com