Rize 10 °C
  • DOLAR3,8713
  • EURO4,5671
  • ALTIN161,217
  • IMKB106239

Cumhurbaşkanı Erdoğan Rize`ye Geliyor

15 Mart 2017 Çarşamba 09:50 | Okuma : 3925
Cumhurbaşkanı Erdoğan Rize`ye Geliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, 7 Nisan Cuma günü memleketi Rize’ye geleceği öğrenildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 26 Mart’ta yapılması planlanan Rize ziyaretinin 7 Nisan tarihine ertelendiği ve referandum öncesi tarihi buluşmanın 7 Nisan Cuma günü gerçekleşeceği belirtildi. Erdoğan aynı zamanda Rize Havalimanı’nın temelini atacak. 

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan’ın, 7 Nisan Cuma günü memleketi Rize’ye geleceği öğrenildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 26 Mart’ta yapılması planlanan Rize ziyaretinin 7 Nisan tarihine ertelendiği ve referandum öncesi tarihi buluşmanın 7 Nisan Cuma günü gerçekleşeceği bilgisine ulaşıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rize Havalimanı’nın temel atma törenini gerçekleştirmek ve 16 Nisan Referandumu öncesinde yaptığı yurt gezisi kapsamında programında yeni bir değişiklik olmaması hâlinde 7 Nisan Cuma günü memleketi Rize’ye geliyor. Rize Valiliği önünde düzenlenecek mitingde hemşehrileriyle buluşacak olan Erdoğan, referandumda 18 maddelik anayasa değişikliğine ilişkin bilgilendirmelerde bulunacak.

Erdoğan’ın Rize mitinginde ayrıca Pazar ilçesinde yapılacak havalimanının temel atma törenini de gerçekleştirmesinin planlandığı bilgisine ulaşıldı. Erdoğan’ın Rize ziyaretine Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın yanı sıra birçok bakanın da katılması bekleniyor.

İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU 18 MART’TA RİZE’DE
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu 18 Mart Cumartesi günü Rize’de olacak. Soylu, AK Parti Rize İl Başkanlığı tarafından saat 13.00’te Rize Yeni Şehir Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenecek programda vatandaşlarla buluşacak.
Öte yandan Rizeli Akademisyen, Elektrik-Elektronik Mühendisi, Eski Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Prof. Dr. Davut Kavranoğlu da 13 Mart 2017 Pazartesi günü saat 11.00’de Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda “Bilim, Teknoloji ve Mühendisliğin Yeni Türkiye Vizyonundaki Stratejik Önemi” konulu konferans 

Sosyal Paylaşımlar
Etiket :
    Bu habere henüz yorum yazılmamış. İlk yazan yorumu siz yazın. | Tıklayın
Ersağ Temizlik ve Kozmetik Ürünleri
© 2006 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. | Rizedeyiz.Com