Rize 10.1 °C
  • DOLAR3,8713
  • EURO4,5671
  • ALTIN161,217
  • IMKB106239

Emniyet Müdürü Muhtarlarla Buluştu

18 Mart 2017 Cumartesi 15:05 | Okuma : 648
Emniyet Müdürü Muhtarlarla Buluştu

Rize’de göreve geldiğinden bu yana ilin her sorunu ve her kesimi ile yakından ilgilenen Rize Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, bu seferde Rizeli muhtarlarla bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu.

Katılımcılardan destek isteyen  Aksoy, çok şükür Rize olarak huzur ve güvenli bir kent diyebiliriz dedi.

Rize Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy muhtarlara yaptığı açıklamada Rize’de huzur ve güvenliğin sağlanması için herkesin katkısının şart olduğunu söyledi.

Rize Kalesinde mahalle muhtarları ve okul yöneticileri ile bir araya gelen Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, güvenlik ve trafik konularında yapılan çalışmalar hakkında bilgiler vererek; “Özellikle okullarımızın bulunduğu bölgelerde daha dikkatli ve temkinli olmalıyız. Gelecek neslimizi her türlü bela ve kötülüklerden korumak için okul yönetici ve muhtarlarımızın desteğini bekliyorum. Sizler ile her zaman iş birliği içinde olmak istiyoruz.

Şüphelendiğiniz her konu bizim için önemli ve sizlerden 155 hattını kullanmanızı bekliyorum. Kesinlikle ihbarcı kimlikleri gizli tutulacaktır. Bu huzur ve güvenliğimiz için şart. Çok şükür Rize olarak huzur ve güvenli bir kent diyebiliriz. Yinede yaşanabilecek münferit olayların önceden bilerek tedbirler alınması gelecek için doğabilecek daha büyük olayların önüne geçecektir. Bunun için ilimizin tüm vatandaşları ve yöneticilerinin iş birliğine ihtiyacımız var ” ifadelerine yer verdi. 

Konuşmalar ardından Aksoy, katılımcıları dinleyerek sıkıntıların çözümü için kendilerine söz verdi.

Sosyal Paylaşımlar
Etiket :
    Bu habere henüz yorum yazılmamış. İlk yazan yorumu siz yazın. | Tıklayın
Ersağ Temizlik ve Kozmetik Ürünleri
© 2006 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. | Rizedeyiz.Com