Rize 21.8 °C
  • DOLAR3,5083
  • EURO4,1894
  • ALTIN145,411
  • IMKB104001

Film Kahramanı Minyonlar Rize'ye Geliyor

24 Aralık 2015 Perşembe 11:51 | Okuma : 4382
Film Kahramanı Minyonlar Rize'ye Geliyor

Dünyaca ünlü sinema filmi, çocukların en çok güldüğü çizgi kahramanlar Minyonlar Rize`de.

Golden nuts eğitim ödüllü tiyatro oyunu; Rengarenk Organizasyon tarafından tüm şehrinize geliyor. 
Senaryosunda temel eğitim esasları içerisinde olan, güldürürken düşündüren, müzikal tiyatro oyununda, kahkaha atan çocuklarımızı mutlu eden, Minyonlar Rize’de büyük küçük demeden hayranlarıyla buluşacak.

Tiyatro oyununun konusu, Dr. Gru'nun bilimsel çalışmaları sonucu ortaya çıkardığı Minyonlar, sürü halinde yaşarlar ve birbirlerinden hiç ayrılamazlar. Dr. Gru, son çalışmaları için, Türkiye'ye gitmek zorunda kalmıştır. Yola çıkmak için hazırlanır ve laboratuarı Minyonlara emanet eder. Fakat sürünün en maceracı ve çılgın minyonları 'Tim ve Mark' gizlice Gru'yu takip ederek onlar da Türkiye macerasına katılır.

Hiç bilmedikleri bir ülkede, bilmedikleri kültürler, bilmedikleri yemekler ve danslar... Çılgın minyonlar kendilerini Gru'dan saklayarak tatil yapmak için ellerinden geleni yaparlar. Yaptıkları hatanın farkına vardıklarında nasıl ders alacaklarını hep beraber izleyeceğiz. Çılgın minyonlar Türkiye macerası için ilk kez Rize'de! Sizde bu eğlenceli unutulmaz saatleri çocuklarınızla birlikte yaşamak istiyorsanız 15 OCAK 2015 İSMAİL KAHRAMAN KÜLTÜR MERKEZİNE gitmeyi unutmayın.

Tiyatro gösterisi CUMA günü 11:00 ,14.00 ve 18:00 saatlerinde üç seans halinde İsmail kahraman Kültür Merkezinde Engelli ve yetiştirme yurdu öğrencilerine ücretsiz olarak tüm çocuklara açık olacak.

Sosyal Paylaşımlar
Etiket :
    Bu habere henüz yorum yazılmamış. İlk yazan yorumu siz yazın. | Tıklayın
Ersağ Temizlik ve Kozmetik Ürünleri
© 2006 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. | Rizedeyiz.Com