Rize 7.1 °C
  • DOLAR3,8325
  • EURO4,5073
  • ALTIN153,903
  • IMKB108153

Güneysu İmam Hatipliler 10. Buluşma Günü

20 Haziran 2017 Salı 15:28 | Okuma : 954
Güneysu İmam Hatipliler 10. Buluşma Günü

Güneysu İmam Hatipliler Derneği olarak her yıl düzenlenen Geleneksel Buluşma Gününün bu yıl 10.’su düzenlenecek.

Güneysu İmam Hatip Liselerinden mezun olanlar, kendisini İmam Hatip Lisesi Mensubu gören herkesin katıldığı bu buluşma gününde hem buluşma, hasret giderme hem de bayramlaşma sevinci bir arada yaşanacak.
Ramazan Bayramı’nın 3. Günü olan 27 Haziran 2017 Salı Günü Saat: 10:00’da Güneysu Osman Erkan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde gerçekleştirilecek buluşma günü ilk mezunlardan son mezunlara kadar herkes, bu okullarda görev yapmış eski öğretmenler ve davetliler katılacak.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Güneysu İmam Hatipliler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Adnan YIĞCI şunları ifade etti.
“Bu yıl 10.’sunu düzenlemekten onur duyduğumuz bu buluşma günleri sadece bir araya gelmekten öte, hasret giderme, istişare etme, birbirimizin dertlerini dinleme ve onlara çözüm bulma, ülkemizde İmam Hatip Liselerinin tüm sorunlarına bir nebze de olsa çözüm önerisi bulma gayretidir. Her yıl yaklaşık 300’e yakın mezun, öğretmen, misafirin katıldığı ve her yılın bu sayının arttığı bu müstesna günde derneğimizin çalışmaları, okullarımızın faaliyetleri vb. bilgilerde katılımcılarla paylaşılıyor.
Bu yıl dernek üyemiz Güneysulu yazar Mehmet KAZDAL yeni çıkan kitabı olan “Hayatımız Fıkra” adlı kitabını da imzalayacak. Kendisini tebrik ediyoruz.

Bu amaçla bütün mezun, mensup, öğretmen ve Güneysulu hemşerilerimizi bu güzel günde bir araya gelmeye davet ediyoruz.”
 

Sosyal Paylaşımlar
Etiket :
    Bu habere henüz yorum yazılmamış. İlk yazan yorumu siz yazın. | Tıklayın
    Ersağ Temizlik ve Kozmetik Ürünleri
    © 2006 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. | Rizedeyiz.Com