Rize 22.3 °C
  • DOLAR3,4930
  • EURO4,1820
  • ALTIN146,970
  • IMKB104918

Güneysu'nun hedefi her zaman 1. Olmak

28 Ağustos 2017 Pazartesi 10:46 | Okuma : 477
Güneysu'nun hedefi her zaman 1. Olmak

Güneysu Ahmet Erdoğan İmam hatip lisesi konferans salonunda yapılan AK Parti Güneysu 6. olağan kongresinde konuşan Güneysu Belediye Başkanı Halil Turan, Güneysu olarak hedeflerinin her zaman Türkiye birinciliği olduğunu söyledi. 

Yoğun katılımla gerçekleştirilen kongreye Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, AK Parti Rize İl  başkanı Muhammed Avcı, Genel Merkez Koordinatör Milletvekili Polat Türkmen, Rize Milletvekili Hikmet Ayar, AK Parti Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz,  il yönetim kurulu üyeleri, ilçe belediye başkanları ve partililer katıldı.

Kongrede söz alan Güneysu Belediye Başkanı Halil Turan,  konuşmasında Güneysu’da ki üye sayısına vurgu yaparak hedeflerini açıkladı.

Güneysu olarak hedeflerinin her zaman daha çok oy olduğunu ve bunun sorumluluğunu her zaman üzerilerinde hissettiklerini ifade eden Güneysu Belediye Başkanı Halil Turan, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, son ziyaretinde bizlere neden ilçemiz birinci sırada olmadı diyerek talebini iletmiştir. Biz her seçimde farkımızı ortaya koymaya çalışıyoruz. Cumhurbaşkanının ilçesine yakışır şekilde hizmet ediyoruz. Partimizin oyunu da yüzde 90’lara kadar yükselttik. Hedefimiz her zaman Türkiye birinciliğidir. Üye sayımız yüzde 54’lere yükseldi. Türkiye’de eminim ki bu üye sayısı hiçbir partiye hiçbir teşkilata nasip olmamıştır. Bu sorumlulukla ciddiyetle yolumuza hizmetlerimize devam ediyoruz. İftihar ediyorum çünkü; Ak Parti’nin bir mensubuyum. Ne hırsızlık nede namussuzluk yapıldı. Yapılan her işin arkasındayız. Allahü Teala nasıl emrettiyse öyle bir siyaset yapıyorum yapmaya da devam ediyorum. Bu ilkelerimde partimin ilkeleri ile tamamen örtüşüyor” diye konuştu.    
 

Sosyal Paylaşımlar
Etiket :
    Bu habere henüz yorum yazılmamış. İlk yazan yorumu siz yazın. | Tıklayın
Ersağ Temizlik ve Kozmetik Ürünleri
© 2006 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. | Rizedeyiz.Com