Rize 10 °C
  • DOLAR3,8713
  • EURO4,5671
  • ALTIN161,217
  • IMKB106239

Hasan Karal - Ardeşen ve Çayeli İlçe Teşkilatlarıyla Buluştu

08 Eylül 2017 Cuma 12:33 | Okuma : 791
Hasan Karal - Ardeşen ve Çayeli İlçe Teşkilatlarıyla Buluştu

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Ardeşen ve Çayeli ilçelerine ziyaretlerde bulundu. Karal, yeni göreve getirilen AK Parti İlçe Başkanlarını tebrik ederek başarılar diledi. 

Programına Ardeşen ilçesinden başlayan Karal, eski İlçe Başkanı Sadık Bayraktar’ın Hâkim olması nedeniyle yerine atanan Avni Kahya ve ilçe teşkilatı ile kahvaltıda biraraya geldi. Toplantıya teşkilat mensuplarının yanında Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin de katıldı. Avni Kâhya’ya yeni görevinde başarılar dileyen AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, 1 Ekim Pazar günü yapılacak olan kongrede oluşacak yeni yönetime başarılar diledi. Ardeşen’in AK Parti için önemine dikkat çeken Karal, “Tecrübeli siyasetçi olan ve geçmişte de ilçe başkanlığı görevini başarıyla yürüten Avni Kâhya’nın önderliğinde yeni başarılara imza atılacağına inanıyorum. Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin ile birlikte iki başarılı siyasetçinin olduğu ilçede güçlü bir yönetim kadrosuyla Ardeşen, AK Parti için ne kadar önemli olduğunu önümüzdeki 2019 seçimlerinde yeniden göstereceğine inancım tamdır. Ben Avni Kâhya’nın başkanlığından oluşacak yeni teşkilat yönetimine sonsuz başarılar diliyorum.” Dedi. 

Ardeşen’den sonra Çayeli ilçesine geçen AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal,AK Parti Çayeli İlçe Başkanlığı’na atanan ve önümüzdeki ay yapılacak olan kongre ile AK Parti Çayeli İlçe Başkanı olması beklenen İshak Karahan’ı ziyaret etti. Karal’ı burada İlçe Başkanı İshak Karahan ile yönetim kurulu üyeleri ve partililer karşıladı. Karahan’a yeni görevinde başarılar dileyen AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Çayeli’ndeki ziyaretlerine Muhtarlar Derneği’ni ziyaret ederek devam etti. Dernek başkanı Mehmet Ali Şark ve muhtarlar tarafından karşılanan Karal, muhtarların köy ve mahalleleriyle ilgili sorunlarını dinledi ve çözüm noktasında yapılması gerekenler noktasında yardımcı oldu. Karal, Çayeli programını Belediye Başkanı Atilla Esmen’i makamında ziyaretin ardından yaptığı esnaf ziyaretleriyle tamamladı.


 

Sosyal Paylaşımlar
Etiket :
    Bu habere henüz yorum yazılmamış. İlk yazan yorumu siz yazın. | Tıklayın
Ersağ Temizlik ve Kozmetik Ürünleri
© 2006 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. | Rizedeyiz.Com