Rize 11.1 °C
  • DOLAR3,8323
  • EURO4,5182
  • ALTIN154,112
  • IMKB109109

Her Şey Güzel Ardeşen'imiz İçin

05 Aralık 2017 Salı 09:37 | Okuma : 271
Her Şey Güzel Ardeşen'imiz İçin

Ardeşen Belediyesi Bünyesinde kurulan Belediye Spor Kulübü Belediye Başkanı Hakan Gültekin Başkanlığında toplanarak yeni başarılar için hedeflerini belirledi. 

Ardeşen Belediye spor kulübü Başkanı Hakan Gültekin Başkanlığında toplanan Kulüpüyeleri, İller Bankası Yönetim Kurulu Üyemiz Mehmet Yerebakan, GOSB Rafting AS Başkanı Fikret Yardımcısı, Ardeşen Ticaret ve Sanayii Odası Başkanı Recep Eksilmez, Fındıklı İlçe Özel İdare Müdürü Dursun Yaşaroğlu, Ardeşen İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Ali Osman Önçırak, Merkez Mahalle Muhtarı ve Aynı Zamanda DOKADAK Spor Kulübü Başkanı Dursun Ali Demiroğlu ve Belediye Spor Kulübü Görevlisi Sema Akçam bir araya geldi. Toplantıda kulübün yeni başarıları için proje ve farklı branşlarla ilgili önemli kararlar alındı.

Toplantıyla ilgili Başkan Gültekin bir açıklama yaptı. Açıklama şöyle; Rafting’de son Avrupa ve Dünya şampiyonu, KickBox’da Dünya 3’cülüğü, Tekvando da ise Türkiye genelinde birçok başarı elde eden Ardeşen Belediye spor kulübümüz; her yıl geleneksel olarak yaptığıStreetball (sokak basketbolu), ulusal bisiklet yarışları ve daha birçok sportif faaliyete antrenör ve sporcu yetiştirmeye devam ediyor.Bu önemli başarılar sonrası Ardeşen Belediye Spor Kulübü olarakfarklı sportif branşlar açma veyeni hedefler belirlemek üzere yönetim kurulu üyelerimizle aylık toplantımızıtamamladık. Toplantımıza icabet eden Ardeşen Belediyesi Spor Kulübü Üyelerim; İller Bankası Yönetim Kurulu Üyemiz Mehmet YEREBAKAN’a, GOSB Rafting AS Başkanım Fikret YARDIMCI’ya, Ardeşen Ticaret ve Sanayii Odası Başkanım Recep EKSİLMEZ’e, Fındıklı İlçe Özel İdare Müdürüm Dursun YAŞAROĞLU’na, Ardeşen İlçe Gençlik ve Spor Müdürüm Ali Osman ÖNÇIRAK’a, Merkez Mahalle Muhtarım ve Aynı Zamanda DOKADAK Spor Kulübü Başkanım Dursun Ali DEMİROĞLU’na ve Belediye Spor Kulübü Görevlimiz Sema AKÇAM’agüzel ilçemiz Ardeşen ve ilçe gençliği için önemli kararlar aldığımız bu toplantı için teşekkür ederim. Diye konuştu.


 

Sosyal Paylaşımlar
Etiket :
    Bu habere henüz yorum yazılmamış. İlk yazan yorumu siz yazın. | Tıklayın
    Ersağ Temizlik ve Kozmetik Ürünleri
    © 2006 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. | Rizedeyiz.Com