Rize 7.2 °C
  • DOLAR3,8173
  • EURO4,5053
  • ALTIN153,288
  • IMKB109156

İsrail Haddini Aştı!

29 Temmuz 2017 Cumartesi 14:40 | Okuma : 1312
İsrail Haddini Aştı!

30 Temmuz da Yenikapı`da düzenlenecek olan İsrail`i protesto mitingine herkesi davet eden Saadet Partisi Rize İl Başkanı Muhammet Kaçar, Yenikapı`dan İsrail`in mesaj almasını istedi.

Saadet Partisi Rize İl Başkanlığında yazılı yapılan açıklamada SP Rize İl Başkanı Muhammet Kaçar “Kudüs'un İsrail tarafından işgal edildiği 1967 yılından sonra ilk defa Mescid-i Aksa da Cuma namazı kılınmadı. İsrail küstahlığına devam etmekte. Hukuk tanımayan, Müslümanlara karşı her zaman şiddet dolu olan İsrail, her karanlık taşın altından çıkmakta. Afganistan, Irak, Libya, Suriye, Yemen, Sudan da ki iç savaşların başlıca aktörü yine İsrail'dır. Orta doğuyu karıştırmakla görevlendirildi, yine ülkemizde terörü kışkırtan ve hortlatan İsrail'dir. Bölgede varlığını devam ettirmenin yolu tüm İslam ülkelerini kaosa sürüklemekte, Müslümanları birbirine düşürmekte, İsrail Müslümanları güçlü ve bir arada görmek istemiyor. İslam ülkeleri arasında ihtilaf büyütmek İsrail'in işi ve bu bölgeyi kontrol etmek yine onun işi,  Avrupa ülkeleri İsrail'ın arkasında yer almaktadır” dedi.

İslam ülkeleri birlik olmalı
Başkan Kaçar, İslam ülkelerinin mutlaka el ele vermesi gerektiğini söyleyerek "Kınamakla , protesto etmekle İsrail olaylardan vazgeçmiyor. Güçlü İslam ülkeleri sayesinde İsrail geri adım atmak zorunda kalacaktır. Avrupalı babaları da İslam güç birliği karşısında şımarık çocuklarının kulağını çekmek zorunda kalacaktır. 30 Temmuz da yapacağımız Yenikapı mitinginde tüm halkımızı desteğe bekliyoruz” dedi.

Sosyal Paylaşımlar
Etiket :
    Bu habere henüz yorum yazılmamış. İlk yazan yorumu siz yazın. | Tıklayın
    Ersağ Temizlik ve Kozmetik Ürünleri
    © 2006 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. | Rizedeyiz.Com