Rize 22.2 °C
  • DOLAR3,4930
  • EURO4,1820
  • ALTIN146,960
  • IMKB104918

Kent Konseyleri Birliği Rize`de Toplandı

25 Ağustos 2017 Cuma 22:50 | Okuma : 1022
Kent Konseyleri Birliği Rize`de Toplandı

Türkiye Kent Konseyleri Birliği Başkanı Necati Binici, Yönetim Kurulu Üyeleri Kent Konseyi İl Yönetim Kurulu üyeleri ve başkanları olağan toplantılarını yapmak üzere bu kez Rize’de toplandılar.

Türkiye Kent Konseyleri Birliği Başkanı Necati Binici, Kahramanmaraş Kent Konseyi Başkanı Zeynep Arikan, Adana Kent Konseyi Başkan Vekili Ekrem Aslan, Türkiye Kent Konseyleri Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri Gülay Sarişen ve Saim Yavuz’u Rize ziyaretinde Rize Kent Konseyi Başkanı Sadullah Köse ve Yürütme Kurulu karşıladı.

Rize ziyaretinde misafirler ilk olarak Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap’ı makamında ziyaret ettiler.  

Rize’ye gelince doğaya hayran kaldıklarını belirten Türkiye Kent Konseyleri Birliği Başkanı Necati Binici, “Çok şanslı bir ilde yaşıyorsunuz. Hayran kalarak sosyal medyada bu görüntüleri paylaştım. 72 Kent Konseyini bünyesinde bulunduran birliğimiz kentlerimize hizmet ediyor. Türkiye’de kent konseylerinin kuruluş amacı kentlerin arasında ki iletişimi kurmak hızlandırmak, kentlere olumlu yönde katkılar yapmaktı. Kendi aramızda yaptığımız toplantılarda bunun açık faydalarını görüyoruz. Bu faydalar kentlerin gelişmesine yansıyor. Bu gün de bu amaçla Rize’deyiz. Bir toplantımızı da Türkiye’nin şirin illerinden Rize’de yapmayı düşündük. Bu düşüncemizi gayet olumlu karşılayan Rize Kent Konseyi Başkanı Sadullah Köse ve yönetimi bizi burada ağırlıyor. Biz toplantımızda tüm illerde neler yapıldığını örnekleri ile anlatıp tartışıcağız” ifadelerine yer verdi. 

Sosyal Paylaşımlar
Etiket :
  • Düşün
    3 hafta önce yazıldı.
    Umarım Güzel çalışmalara öncülük eder
Ersağ Temizlik ve Kozmetik Ürünleri
© 2006 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. | Rizedeyiz.Com