Rize 18.2 °C
  • DOLAR3,9054
  • EURO4,6015
  • ALTIN162,208
  • IMKB105658

Puan Kayıpları Açıklanacak Gibi Değil!

07 Kasım 2017 Salı 18:49 | Okuma : 1055
Puan Kayıpları Açıklanacak Gibi Değil!

Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı Hasan Kemal Yardımcı, yaptığı açıklamada son haftalarda çok puan kaybettiklerini, bunun açıklanabilecek bir sonuç olmadığını belirtti.

TFF 1. Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor'un kulüp başkanı Hasan Kemal Yardımcı, "Şampiyonluk yarışında bu kadar puan kaybının telafisi zor. Milli maçlar nedeniyle lige verilen arada çıkış yolu için çareler arıyoruz." dedi.Yaşanan olumsuzlukların ardından ligde 4 hafta önce teknik direktör değişikliğine gittiklerini anımsatan Yardımcı, "Gelinen noktada bunun da beklentilerimizi karşılamadığını görüyoruz. Zor bir dönemden geçiyoruz. Hiç kimse bu denli kaybı hesap etmiyordu. Biz de şaşkınlık içerisindeyiz ve bunu üzerimizden atmak için bir dizi çabamız var." ifadesini kullandı.

HEDEF BU SEZON BİR ÜST LİGE ÇIKMAK
Yardımcı, herkesin sorumluluklarının bilincinde olması gerektiğini vurgulayarak, şunları söyledi: "Yönetim olarak üzerimize düşeni yaptığımızı düşünüyoruz. Futbolcu arkadaşlarımızın emeklerinin karşılığını alması için çaba harcıyoruz. Taraftar ve biz de onlardan başarı bekliyoruz. Hepimizin ortak hedefi, bu sezon bir üst lige çıkmak. Bunun için herkesin şapkasını önüne koyup düşünmesi gerekiyor. Başarı için kim bedel ödeyecekse bunu ödemeli. Milli maçlar nedeniyle verilen arada kesin çözüm bulmak zorundayız. Aksi takdirde altından kalkamayacağımız hasarlar oluşur."

BAZI GEÇİŞLER SANCILI OLUYOR
Taraftarların alınan kötü sonuçlara rağmen kendilerine sahip çıktığını dile getiren Yardımcı, "Bunca zamandır alınan kötü sonuçlara rağmen taraftarımız bize inancını kaybetmiyorsa onlara minnet duymalıyız. Yaşanan olumsuzluklar içerisinde bize destek veren taraftarımıza teşekkür ediyoruz. İnşallah en kısa sürede onların yüzünü güldürecek sonuçlar almaya başlayacağız. Bazı geçişler sancılı oluyor. Bunları yaparken onların takıma sahip çıkması çok önemli. Başarı için takım, yönetim, taraftar, teknik ekip, bütün camia kenetlenmeli." şeklinde konuştu.
 

Sosyal Paylaşımlar
Etiket :
    Bu habere henüz yorum yazılmamış. İlk yazan yorumu siz yazın. | Tıklayın
Ersağ Temizlik ve Kozmetik Ürünleri
© 2006 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. | Rizedeyiz.Com