Rize 17 °C
 • DOLAR3,9233
 • EURO4,6062
 • ALTIN160,955
 • IMKB103912

Rize`de Değişim Yaşanacak

13 Eylül 2017 Çarşamba 15:32 | Okuma : 16670
Rize`de Değişim Yaşanacak

Sanatçı ve iş adamı Davut Güloğlu, Rize’de inşa edecekleri sosyal yaşam merkezli konut projesiyle Rize’nin değişim yaşayacağını söyledi.

Projeyi hayata geçirmek için kolları sıvayan sanatçı ve iş adamı Davut Güloğlu, önemli bir projeyi Rize’de inşa edecekleri için heyecanlı olduklarını dile getirerek; “Günümüzün inşaat standartlarına ve inşaat kalitesine bakacak olursak memleketimiz, vazgeçilmez değerimiz olan Rize’de örnek alınması gereken bir projeye imza atıyoruz. ‘Değişim Güzeldir’ sloganımız ile çıktığımız bu yolda Rize’de başlaması gereken değişime öncülük ediyoruz. Bu vesile ile tamamlayacağımız yaşam merkezinin sahip olduğu olanakların yine aynı şekilde Rize’de birçok konuda ilk olacağını ve öncülük edeceğinin bilincindeyiz. Sanat ve kültür alanında geçmiş yıllarda Karadeniz müziğini taşıdığımız zirvenin inşaat alanında da bizim için bir örnek olduğunu biliyoruz” ifadelerini kullandı.

SOSYAL BİR PROJE

Hayallerini gerçekleştirecekleri bu projede inşa edeceklerini belirten Güloğlu, “Sahip olduğumuz tecrübe ve azim ile inşaa edilecek olan yaşam merkezimizde saymakla bitiremeyeceğimiz olanaklar var olacaktır. Kapalı yüzme havuzu, spor salonları ve bir çok açık hava sosyal alanları ile konut sahipleri sporla iç içe bir yaşam sürecektir. Sosyal tesisler, restoranlar ve kafeler sayesinde keyifli vakit geçireceğiniz bir yaşam alanına sahip olacaksınız. Rize’miz de ki konutlarda yaşanan otopark sorunu bu proje ile çözüme ulaşacaktır. Yaşam merkezimizde var olacak kapalı otopark ile Rize’de örnek olacağız. Velhasıl ince ince eleyip sık dokuduğumuz projemizde ki alışveriş merkezi ile yaşam merkezinde ticari anlamda bir hareketlilik olacak ve konut sahipleri için ulaşmak istedikleri her şey ayağının ucunda olacaktır” diye konuştu 

DEĞİŞİMİ VADEDİYORUZ

Kalabalıklaşan şehir hayatı ve kargaşası içinde doğan güvenlik sorunları bugün ki ev sahiplerini tedirgin ettiğinede vurgu yapan Güloğlu, “Bu projemizde yer alacak olan güvenlik personeli ile konut sahiplerinin evlerinde huzurla yaşamlarını sürdürmeleri sağlanacaktır. Deniz ve orman manzaralarına sahip olacak olan konutlarımızla ferah bir yaşam alanı sunulacaktır. Ve dahi helikopter pisti, bahçeler, çardaklar gibi saymakla bitiremeyeceğimiz bir çok olanakları ile sizlere DEĞİŞİM’i vadediyoruz. Gelin bu değişime ortak olalım ve Rize’de bir marka olarak yer edinecek olan bu projemizde beraber olalım” diyerek konut sahibi olmak isteyenlere mesaj verdi. 

Sosyal Paylaşımlar
Etiket :
 • rizeli esnaf
  3 hafta önce
  böyle bir projeyi rizede hayata gecirebilecekmisin bilmiyorum tahminimce basaramıyacaksın..cünkü inşaat konusunda tecrüben yok ve büyük inşaat bu sanırım öyle bir inşaatı milyon dolarlarla yapılır.neyse belki yanılıyor olabilirim ..inşallah başarırsın şimdiden başarılar..
 • Mehmet ali köse
  0 ay önce
  Uğur yıldız gibiler herzaman Rize`de olacaktır rizelinin en büyük sıkıntısıdır bunlar.
  Bunlara hiç bir şekilde pirim vermemek için muhattap almamak en doğru karar olacaktır.
  Umarım proje başlar ve Rize`ye katma değer katan bir eser olur.
 • Süleyman Delibalta
  0 ay önce
  Rize`ye gerçekten değişim düşünülüyorsa,diş sağlığı merkezi ve dalyan cami arasındaki çarpık yapıların yıkılıp o alanda gerçek bir değişim uygulanabilir.
 • Mehmet ali köse
  0 ay önce
  Uğur yıldız gibiler herzaman Rize`de olacaktır rizelinin en büyük sıkıntısıdır bunlar.
  Bunlara hiç bir şekilde pirim vermemek için muhattap almamak en doğru karar olacaktır.
  Umarım proje başlar ve Rize`ye katma değer katan bir eser olur.
 • Özcan Yılmaz
  0 ay önce
  Memleket sevdası işde bu
 • balcı aga
  0 ay önce
  davut abi iyi güzel de batmış bi memlekete yatırım yapılır mı bilinmez ama rize çok geride canlilik yok sanayici dertli bilmem durumlar karışık saygilar
 • Sema Altın
  0 ay önce
  Rize`de bu projelerin sayısı çoğalmalı. Tebrikler farklı bakış açısı.
 • Uğur Yildiz
  0 ay önce
  Bu projeyi kim yapiyor acaba bilakis sanatci davutu severiz lakin bu denli inşaat yapmak senin harcin degil sen müzik söyle insanlari eglendir ama bizi lütfen kandirmayin bize hayalle yaşam satma sevgili güloglu insanlar aptal degil geçmişinide rizeliler az cok bilir bu inşaat için inşaat geçmişin 40yıllık olmasi lazim ayrica bugune kadar hangi işi yaptin bu denli yıllardir piyasada yoksun sanirim 10yıldır popileritenide kaybettin neyse hayirli olsun davut bey durmak yok ÇALişMAYA devam
 • Heybet Gün
  0 ay önce
  Hayırlı uğurlu olsun.Başarılar dilerim
Ersağ Temizlik ve Kozmetik Ürünleri
© 2006 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. | Rizedeyiz.Com