Rize 13.3 °C
 • DOLAR3,8713
 • EURO4,5671
 • ALTIN161,321
 • IMKB106239

Rizespor`dan Beklentileriniz?

09 Eylül 2011 Cuma 10:43 | Okuma : 2537
Rizespor`dan Beklentileriniz?

Bugünkü tartışıyoruz platformunda ki konumuz Çaykur Rizespor`dan bu sezon ki beklentilerinizi yorumlamanızı istiyoruz.

Önceki konumuzda Atatürk Caddesindeki çalışmalar hakkında aldığımız yorumlar ilgili birimler tarafından değerlendirmeye alındı.


Rize’de sürekli tartışılan ve konuşulan konuları her gün internet haber sitemizde tartışmaya açıyoruz.
Bu gün ki konumuz Çaykur Rizespor`un yıllardır istenileni verememesi ve bunun nedenlerini yorumlayacağız.

Çaykur Rizespor sizce bu kenti ne kadar temsil ediyor?
Yönetim başarılı mı?
Sportif alanda başarısızlığın nedeni nedir?
Rizespor taraftarı ile bu sezon barışacak mı?
Yeni şehir stadı tirübünleri ne zaman taraftarlarla dolacak?
Bu sezon futbol takımımız ligi nerde bitirecek?
 

 


------------------------------------------------------
Yazılan yorumlar herkesin kendi düşüncesidir. Yorumlarda kişilere kurumlara hakaret edilmemelidir. Ahlaka uygun olmayan yorumlar yayınlanmayacaktır. Bu hizmet vatandaş ile yetkililer arasında diyaloğu kurmak için başlatılmıştır. Bu tartışma platformunda yeni konu başlıkları ile her gün sizinle olacağız.

Her şey daha yaşanılabilir bir Rize için…
Konu önerileriz için bize iletişim mesajı atabilirsiniz.

Sosyal Paylaşımlar
Etiket :
 • Ziyaretçi
  11 ay önce
  Rizesporun bu sene iyi oyun oynaması çok önemli. ilk maçlarda çok az bir taraftar önünde oynayacağız buna emin olabilirsiniz. Ama iyi oyun ve iyi sonuçlarla taraftarın maçlara ilgisi artacaktır.
  Bilet fiyatları benim için pahalı değil ama malesef birçok hemşerimize pahalı geliyor. bu yüzden en azından belli bir kemik taraftarın oluşması için bilet fiyatlarını düşürmeleri gerekiyor bence.
  Bundan daha önemlisi, Rizesporun rize halkı tarafından konuşulması lazım. Örneğin maç oluyo ama kimsesnin haberi yok. bu yüzden Kulübümüzün yerel medyayı çok etkili bir şekilde kullanarak takımı reklam etmeleri gerekmekte. Olay kısaca budur bence. Umarız sesimizi yetkililere duyurabiliriz. Teşekkürler Rizedeyiz.Com...... Yusuf Ziya TAŞ
 • Ziyaretçi
  11 ay önce
  Şerefiyle oynasın yeter! Biz kaldırımda da destekleriz.

  MEMLEKETİMİZİN TAKIMINI ! Anti İstanbul < Futbol katilleri !
 • erkan çelik
  11 ay önce
  Herşeyden Önce Rizespor`umuza Yeni Sezonda Başarlar Dilerim....
  Sezon Açılış Maçımız Olan Trabzonspor ile Oynadıgımız maça Kadar oynanan hazırlık maçlarında Rizespor Pek umut ortaya koyamadı oynadığı futbolla ama Trabzonspor Önünde oynadığımız Güzel futbolla takımın yeni sezona hazır oldugu görülmektedir. Özellikle Ousman Jallow Ve Bikoko`nun Yeni Sezonda Rizespor`a Katkısı Çok Olacaktır.
  Her şeyden Önce Rize Halkının Yönetim,Teknik heyet ve Futbolcularla Artık Barışması Lazım Stadı Doldurmaları Lazım Bank Asya 1.Ligde Stad Kapasitesi En yüksek 4. Takım Olmamıza Ragmen En Az seyircisi Olan Takımlardan Biriyiz Malesef.
  Tek Temennim bu Sene Her şey güzel Olur ve RİZESPOR`umuz Süper Lige Adını Yazdırır....
 • Ziyaretçi
  11 ay önce
  Bu sezon iyi bir hocamız var kendini kanıtlamış bir isim Hüseyin Kalpar. İyide futbolcular alındı genç koşan mücadele eden bir futbol oynayacağız. Başarılar şimdiden rizespora
 • Ziyaretçi
  11 ay önce
  Rizespor her zaman popülaritesini korumayı bilmiştir. Bence bizim taraftar daha taraftar olamadı. Herkesin bu şehrin takımına destek vermesi şart. Bilet fiyatları ise biraz pahalı bence. Kale arkaları 5 TL olmalı.
 • Ziyaretçi
  11 ay önce
  Arkadaşlar, geçmiş hatalara artık bakmamak gerektiğine inanıyorum. Bundan sonrasına balmak lazim. Ben rize yönetiminin iyi işler yaptığına inanıyorum. A ma eksik olan ve asıl olan tabiiki sportif başarıdır. Bu yıl bunun da geleceğine inenıyorum ve bunun için takımı kötü günün de de deslenmesi gerektiğne inanıyorum. tşk.
 • Ziyaretçi
  11 ay önce
  Bu sezon bu takım süper lige çıkacağına inanıyorum. Başarı olmadı diye taraftar maça gitmeyecek mi nerde var böyle bir şey herkes küskünlükleri bir kenara koyup pazar günü 18:30 da sitada gelsun :)
 • Emine Karaosmanoğlu
  11 ay önce
  Ne Rize ye ne stada ne başbakana yakışıyor bu takım.Artık biz şehir halkı da mutlu olmak istiyoruz.Dünyanın gözünün üzerinde olan bir başbakanın memleketinin takımı ikinci liğde bu nasıl kötü bir duygu bilseler o hırsla birinci liğe çoktan çıkardık.

  Her sene aynı sözler aynı konuşmalar,ama maalesef liğ sonunda yine hüsran yine hayal kırıklığı.

  bu yıl farklı olsun..bunu çok görmeyin spor severler ne olursunuz..

  yönetim teknik kadro sporcular halk herkes istemeli süper liği aksi halde hayller gerçekleşmez.
 • Ziyaretçi
  11 ay önce
  Ben rizeyi seven biri olarak rizespor diye bir takım artık görmüyorum. artıl yeşil mavi formalı takım istanbulun takımı gibi istanbul ofisinden yönetilen rizeliyi hor gören bu takım benliğini yitirmiştir. nerde hasan vezir hakan tecimer hüsnü kürkçü ruhu ey gidi günler eyyy
 • Ziyaretçi
  11 ay önce
  rizesporu satın alan bu yonetım rizespor benımdır rizespor taraftarı ne karişir mantığı guttığu surece başarı gelmıyecektır başarıda gelmıyınce rizespor bırakın super lıgı birincı asya lıgınde mucadele etmesı bıle zorlaşacak ve taraftarlarıyla mevcut yonetımın tutumu nedenıyle arası mesafelı olan taraftarlarla RİZESPORLA arası ıyıce soğuyacaktı
Ersağ Temizlik ve Kozmetik Ürünleri
© 2006 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. | Rizedeyiz.Com