KUS ``Bu Seçimin Telafisi Yok Kardeşlerim``VİDEO/İZLE

Çamlıhemşin ilçesine bağlı Dikkaya Köyün`de market sahibi olan Davut Kus`un yaptığı öz çekim sosyal medyada büyük beğeni topladı.

KUS ``Bu Seçimin Telafisi Yok Kardeşlerim``VİDEO/İZLE
1436

Çamlıhemşin ilçesine bağlı Dikkaya Köyün'de market sahibi olup 30 yıllık esnaf olan Köy sakinlerinden Davut Kus'un yaptığı öz çekim sosyal medyada büyük beğeni topladı.

Ak Parti il genel meclis üyesi Cemil Kus'un kardeşi olan Davut Kus öz çekimde yaptığı konuşmasında ,24 Haziran seçimlerinin telafisi olmadığını belirten konuşmasında ciddi uyarılarda bulundu.

Kus ''Asla unutmayalım: Peygamberimizin güçsüz olduğu Mekke’de değil, güç sahibi olduğu Medine’de münafıklar türemişti. Gücün/iktidarın olduğu yerde sizden görünüp sizi birbirinize düşürmek isteyen münafıklar eksik olmaz.  Bizim Erdoğan’ın şahsında ete kemiğe bürünmüş ilkelerimizin, yani davamızın savunuculuğu vardır. 15 Temmuz’da millet neyin ne olduğunu, kimin de ne mal olduğunu gördü. Liderimizin ölümle cebelleştiği 15 Temmuz gecesinde canlarını kurtarmak için sığınaklara kaçanlar bugün Erdoğan’ımızın karşısına bizi dikebileceklerini sanıyorlarsa avuçlarını yalarlar! Tıpkı 15 Temmuz’da olduğu gibi liderimizin arkasında dimdik duruyoruz.''dedi.

Kus bu yazı dizisini paylaştı....

Büyük devletler kurmuş, asırlar boyunca üç kıtaya hakim olmuş, devleti ve saltanatı din-i mübinin, dolayısıyla ahlak ve adaletin emrine vermiş, İslam ümmetinin hayırlı bir parçası olan, beşeriyet icabı kusurları olsa da “hasenât seyyiatı, sevaplar bir kısm günahları siler” müjdesine göre gök kubbede hoş sadâ bırakmış ve inşallah Allah katında rızaya ermiş bir milletin çocukları olarak, ecdadımızın fetih ve imar ederek bize bıraktığı bu topraklar üzerinde yaşıyoruz, ama onları, kulca büyük ve hayırlı yapan pek çok değeri koruyabilmiş değiliz.

Gaflet, yanlış hesap, oyuna gelmek, pirinç peşinde evdeki bulguru da kaybetmek gibi kusurlarımız yüzünden madde ve manada geride kaldık. İçimizde makbul dualı kullar da var ki, Allah Teâlâ 1950’lerden bu yana birkaç hayırlı kuluna iktidar nasib etti, halkın geçici uyanış ve sahipleniş yıllarında bu hayırlı kullar, kaybettiklerimizin bir kısmını geri kazanmamıza vesile oldular. Kanaatim ve inancıma göre bu kulların, hizmet ve kazanım bakımından en hayırlısı Recep Tayyip Erdoğan olmuştur. Onu dünya bilirken, bilen dostlar takdir ve dua, bilen düşmanlar da imhası için ellerinden geleni sarf ederken içimizdeki gafillerin küçük hesaplar veya manevi miyopi yüzünden yanlış yollara saptıkları, pire için yorganı yakma, ölümü tecrübeye kalkışma gibi yanlışlara düştükleri görülüyor.

Ne imiş?

Bu iktidar şımarmış, maneviyatını kaybetmiş, içlerine sokulabilmiş sinekler yüzünden kamu menfaati zarar görüyormuş, yanlışlar yapılıyormuş…

Diyelim ki, bunlar kısmen doğru tespitlerdir.

Bu hareketin lideri ve asıl kadrosu hala hayırlı olma niteliklerini korumuyor mu?

Bence koruyorlar.

Madde ve manada kazanımlar devam etmiyor mu?

Herkes biliyor ki, ediyor.

Ufukta, hizmete talip olarak daha hayırlı bir lider ve kadrosu görülebiliyor mu?

Kesinlikle hayır.

İç ve dış düşmanlar bu iktidarı devirmek için plan üstüne plan, kumpas içinde kumpas kuruyorlar mı?

Uykuda olmayanlar bunu da açıkça görüyorlar.

Gerçek tablo bundan ibaret iken hala hiyanete benzer sonuçlar doğurabilecek gafletin ve yanlış hesapların piyasaya sürülmesi, milletini ve memleketini seven, düşünen, büyük emeklerin ve fadâkârlıkların ürünü olan kazanımların kaybı ihtimali bile uykularını kaçıran hayırlı insanımızı derin endişelere sevkediyor.

Ölüm tecrübe edilemez ve son pişmanlığın faydası yoktur.

Bizim insanımız oyunu kullanırken bu defa da gaflete düşmeyecek, Recep Tayyip Erdoğan’ı cumhurbaşkanı, partisini de iktidar yapacaktır; bu ümit ve dua ile yolumuza devam edelim vesselam.
 

Etiketler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Misafir - 1 ay önce
Herkes elbette kendi şükür secdesi yapacak
Avatar
Misafir - 1 ay önce
Evet telafisi yok. Demokrasi ile parti devleti arasında seçim yapacağız...
Muradiye Belediye Başkanlığı İçin Kime Oy Vereceksiniz?
20 Ocak 2019 , 23:28
ANKETE GİT
2+3=