• 30 Eylül 2020 Çarşamba
 • Rize AÇIK
 • 00:00
  30 Eylül 2020 İmsak: Güneş: Öğle: İkindi: Akşam: Yatsı:

Rize Cinevizyon`da 5 Sinema Birden Gösterime Girdi

Rize`de sinema alışkanlığına yeni bir boyut kazandıran ve Rizeli sinema severlerin beğenisini kazanan, yeni sinema Rize Cinevizyon; beş yeni sinema filmi ile Rizeli sinema severleri bekliyor.

Rize Cinevizyon`da 5 Sinema Birden Gösterime Girdi

Her geçen gün gelişen ve modernleşen Rize’de önemli bir eksik olarak görülen modern bir sinema olmaması sinema severler için bir şikayet konusuydu. Yeni açılan Cinevizyon Sineması bu konuda Rize’nin bütün ihtiyaçlarına cevap vermek için Rize sahilinde hizmete başladı.

REZERVASYON İÇİN:
Adres : Rize Sahil Kültür Park Rize
Tel : (464) 2149270

Dolby Digital, 3 Boyutlu Gösterim, Klima, Kafe & Restoran, Park

Rize sahil dolgu alanında bulunan Kültür Park’da hizmete başlayan Cinevizyon Sineması, son teknolojiyle donatılmış 5 salonuyla hizmete sunuldu. Cinevizyon artık modern salonları ile bütün sinema severlere hizmet etmeye hazır.

5 SALONDA 5 FİLM
5 yeni film Türkiye sinemaları ile beraber Rize Cinevizyon`da vizyona giriyor. Türkiye sinemalarında bu hafta 4`ü yerli 1 film vizyona girdi.

BANA ADINI SOR
Türkiye sinemalarında bu hafta 4`ü yerli 8 film vizyona girecek. Taner Gündöner`in yönettiği ve Engin Hepileri, Özge Borak, Barış Hayta ile Cihat Tamer`in oynadığı "Bana Adını Sor", izleyiciyle buluşacak.

İpek Tenolcay ve Levent Sülün gibi isimlerin de rol aldığı romantik dram türündeki filmin konusu şöyle: "Yasemin ve Hakan, yetiştirme yurdunda beraber büyüyen iki yakın arkadaştır. Yaşamlarını neredeyse hiç ayrılamadan geçiren bu ikilinin arasında sıkı bir bağ vardır ama her şey bu dostluk sevgisiyle sınırlı değildir. Yasemin yıllardır Hakan`ı sevmektedir, duyguları ise tek taraflıdır. Bir gün hayatlarına hiç beklenmedik bir anda Merve girer ve hepsinin yaşamları kökünden değişir. Öte yandan, tümünün hayatını değiştirecek kötü bir sürpriz Hakan`ı beklemektedir. Şimdi üçü arasında sancılı bir aşk üçgeni doğacaktır." 

SEANSLAR: 11:30 13:45 16:00 18:30 20:45

 

SELAM: BAHARA YOLCULUK
Hamdi Alkan`ın yönettiği filmin oyuncu kadrosunda, Gürol Güngör, Mert Yavuzcan, Aslıhan Güner ile Merve Sevi yer alıyor.

Yaşanmış bir hikayeden yola çıkılarak sinemaya aktarılan film, Türkiye`den Kırgızistan`a farklı sebeplerle giden iki insanın yaşadıkları zorlukları anlatıyor.

SEANSLAR: 11:00 13:15 15:30 18:20 20:45MANDIRA FİLOZOFU: İSTANBUL
Filmin aynı zamanda yönetmenliğini de üstlenen Müfit Can Saçıntı ile Kemal Kuruçay, Günnihal Demir ve Abdullah Şahin`in oynadığı "Mandıra Filozofu İstanbul", komedi meraklılarının ilgisini çekmeye aday.

Film, Bodrum`un Çökertme köyünde "bir lokma bir hırka" yaşayan Mustafa Ali`nin, babasının hastalığı için geldiği İstanbul`da modern dünya ile hesaplaşmasını anlatıyor.

SEANSLAR: 11:15 13:30 15:45 18:15 20:45

 

LAZARUS ETKİSİ
Artık konu birini hayata geri döndürmekten çıkmıştır. Döndürdükleri kişinin gazabından kurtulmaya çalışırlar. 

Mark Duplass, Olivia Wilde, Sarah Bolger, Evan Peters ve Donald Glover’ın oyunculuğunu üstlendiği “Lazarus Etkisi (The Lazarus Effect)” filmi Altınordu ve Fatsa Cinevizyon sinemalarında gösterime girdi.

David Gelb’in yönetmenliğini üstlendiği filmden kısa bilgi; Bir grup araştırmacı ölüleri geri getirmeyi başarır ancak Üniversitenin dekanı olayı kapatır. Frank, Zoe ve diğer ekip üyeleri deneyi tekrar uygulamak zorunda kalır. Bu uygulama sırasında bir şeyler ters gider ve Zoe ölür. Deney tekrarlanır. Zoe hayata dönmüştür ama yanlış giden bir şeyler vardır, farklı bir karaktere bürünmüştür. Artık konu birini hayata geri döndürmekten çıkmıştır. Döndürdükleri kişinin gazabından kurtulmaya çalışırlar.

Yönetmen: David Gelb
Oyuncular: Mark Duplass, Olivia Wilde, Sarah Bolger, Evan Peters, Donald Glover
Tür: Korku, Gerilim

SEASLAR: 12:00 16:15

BİR VARMIŞ BİR YOKMUŞ
Büyük bir merakla beklenen Bir Varmış Bir Yokmuş filmi bugün itibariyle vizyonda! Başka Dilde Aşk filmi ile ödülleri toplayan İlksen Başarır`ın yönetmen koltuğunda olduğu yapım son dönemin en dikkat çekici aşk hikayelerinden biri olarak lanse ediliyor.

Başrollerinde Mert Fırat ve Melisa Sözen`in yer aldığı kadroda Hare Sürel, Mustafa Uzunyılmaz ve Judith Lieberman gibi isimler bulunuyor. 

Raslantı ile duyduğu bir şarkının peşine düşen Nehir adlı genç kadın, daha sonra bu harika eserin sahibinin peşine düşer. Şarkının yaratıcısı Ozan`ı bulan kadın bir süre sonra genç adama karşı bir şeyler hissettiğini fark eder. Çıkmaz sokaklarla dolu bir hayatı olan Ozan ile Nehir`in hikayesi hiç beklenmedik bir noktaya gidecektir.

SEANSLAR: 11:45 14:00 16:15 18:30 20:50

Bu habere ifade bırak!

 • 0
  KIZGIN
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  HAHAHA
 • 0
  ALKIŞ
YORUM EKLE