Yeni Anayasa gereği Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN, ikinci görevi olan Ak parti genel başkanlığı görevini üstlenmiş olmakla Ak partide yeni bir hamle ile dönüşüm, değişim ve gelişim dön.." /> Yeni Anayasa gereği Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN, ikinci görevi olan Ak parti genel başkanlığı görevini üstlenmiş olmakla Ak partide yeni bir hamle ile dönüşüm, değişim ve gelişim dön.." /> Yeni Anayasa gereği Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN, ikinci görevi olan Ak parti genel başkanlığı görevini üstlenmiş olmakla Ak partide yeni bir hamle ile dönüşüm, değişim ve gelişim dön.."> Yeni Anayasa gereği Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN, ikinci görevi olan Ak parti genel başkanlığı görevini üstlenmiş olmakla Ak partide yeni bir hamle ile dönüşüm, değişim ve gelişim dön.."/> Yeni Anayasa gereği Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN, ikinci görevi olan Ak parti genel başkanlığı görevini üstlenmiş olmakla Ak partide yeni bir hamle ile dönüşüm, değişim ve gelişim dön..">

AK PARTİDE YENİ DÖNÜŞÜM, DEĞİŞİM VE GELİŞİM


Azmi KANDEMİR

Azmi KANDEMİR

11 Temmuz 2017 Salı 13:57

Yeni Anayasa gereği Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN, ikinci görevi olan Ak parti genel başkanlığı görevini üstlenmiş olmakla Ak partide yeni bir hamle ile dönüşüm, değişim ve gelişim döneminin başladığı fiilen gerçekleşmiş olmaktadır. Bu dönüşüm ve değişimi Ak partili ve diğer tüm partilerin de bilmesi gerektiği kabul edilmelidir. Ülkemde bunca yapılan yatırımlar ve tüm hizmetlerin yanında, ikinci bir hamlenin ülkemiz için hayırlara vesile olmasını yüce Allah’tan niyaz ediyorum.

 

BU yeni dönüşümle Sayın Cumhurbaşkanımızın ifadede bulunduğu gibi tüm çalışanlar, görevde bulunanlar ve makam sahibi olanlar benim gözüm ve kulağım olduklarını bilmeli ve vazifelerine bağlı olarak, makam zevki ile değil millete hizmet aşkı ile çalışmaları gerektiğini bilmelidirler. Makamların menfaat ve cüzdan kavgası yeri olmadığı, forsun kabul edilmediği, hizmet bilincinin kaynaklandığı yer olduğu unutulmamalıdır. Makamlar, bağlı olduğu tavana şirin görünmek için değil, tabana ve millete hizmet etme yeri olduğu, hizmetten uzak duranların vicdan azabı ile kendilerinin suçlamaları asla unutulmamalıdır.

 

Makam ve mevki sahibi bulunanlar yaptıkları halk hizmetinin kendilerine yapıldığının bilincinde olmalı ve bunun mutluluğunu yaşamalıdırlar. Şu andan itibaren, ülke çapında yapılan dönüşümlere Ak parti kendi içinden başlayarak, Sayın Erdoğan’ın ifade ettiği gibi ülke çapında Ak parti ile ilgili kuruluşlar,il ve ilçe başkanlıkları, gençlik kolları, mahalle ve köy görevlileri yeni bir revizyona tabi tutularak değişim ve hizmet dönüşümü ile tadilata uğratılarak yeni bir atılım ve 2019 genel seçimlerine geçmişten daha çok bir gayretle hazırlanmaları çalışmalarının yapılacağı ve hazırlıkların başladığı akıldan çıkarılmamalıdır..Yapılan çalışmalarla meydana getirilecek yeni yönetimler, halkı ve seçmeni ile yakın ilişkiler kurarak sıkça görüşmelerde bulunmalı ve gelecek seçimin çok önem arz ettiği akıldan çıkarılmamalıdır.s

 

Milletimizin Sayın Cumhurbaşkanımızı çok sevdiğine inanarak her yetkili ve görevliler de ona güvenin dışında kendilerine seçmeni bağlamaya çalışmalı ve her haneye uğramayı akıldan çıkarmamalıdırlar. Yeni neslin büyüyüp mitinglerimizde eski dinleyenlerin yerini genç neslin aldığını akıldan çıkarmamalı ve Ak partinin ilk günlerden itibaren halka yaptığı hizmetler hatırlatılmalıdır. Bu güne kadar yapılan tüm hizmetlere Ak parti dışında hiçbir parti ve muhalefet sahip çıkmağa çalışmamalı ve buna fırsat verilmemelidir. Ak parti öncesi, halkın ihtiyaç maddelerini teminde kuyruklarda beklediği, karne ile ekmek aldığı, ilaç bulamadığı, hastası için ilaç kuyruklarının oluştuğunu, benzin bulamayıp hamilelerin doktora ulaşamadığını unutmamalı ve halkımıza duyurmalıyız..Camilerde din öğrenmek isteyen çocuklarımızın men edildiğini, ders veren hocaların karakollara sürüklendiklerini halkımıza uzunca bir tarzda anlatmalı ve gerçeklere davet etmeğe çalışmalıyız.Şer güçlere karşı ve ülke içindeki ihanet sahiplerine yönelik çalışmalarımızda birlik, kardeşlik ve beraberliğimizi elden bırakmamalıyız.Tüm milletime,insanlık ve ülkemizin güç ve selameti için Allah’tan niyazlarımı sunuyor, halkıma saygılarımı iletiyor, başarılar diliyorum.

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.