Genç, kongrede yaptığı konuşmada, "Niyetim hepimizin bir arada çalıştığı saygı ve sevgi çerçevesinde kaynaştığı bir dernek oluşturmaktır" dedi.

Başkan Genç, muhtarların toplumun en temel yapı taşı olduğunu ve mahalle ve köylerde yaşayanların istek ve ihtiyaçlarını yerine getirme görevini üstlendiklerini belirterek, bu görevi en iyi şekilde yerine getirebilmek için dernek üyeleri arasında güçlü bir birlik ve beraberlik hissi oluşturulması gerektiğini vurguladı.

Genç'in hedefinin, hiçbir ayrım yapmadan derneği Rize'deki 126 muhtarın bir arada çalışabileceği bir dernek haline getirmek olduğunu belirtti. Farklılıkları kabul ederek ve birbirlerine sevgi ve saygı duyarak daha güçlü bir dernek oluşturabileceklerini söyledi.

Genç, kendisine güvenen muhtarlara teşekkür ederek bundan sonra da birlik ve beraberlik içinde çalışarak derneği daha da güçlü hale getireceklerini ifade etti. Ayrıca Rize'nin ilk bayan muhtarı ve yeni yönetim kurulu üyesi İslampaşa Mahallesi Muhtarı Ayşe Memişoğlu'nun aralarında olmasından memnuniyet duyduğunu da sözlerine ekledi.

YENİ YÖNETİM KURULU:
Muharrem Yelkenci
Ayşe Memişoğlu
Mustafa Furtuna
Gökhan Sarı
Ali Okur
Yunus Havuz
Mehmet Kotiloğlu
Fatih Tatoğlu
Celal Çolak
Selim Kara
Hamit Tüylüoğlu
Ali Demircan
Muhammet Kopuz
Ekrem Yazıcı
Ali Öztürk
Ali Trabzonlu
Ergül Duysak
Ulaş Sarımehmet
Recep Ketenci

DENETLEME KURULU:
Mustafa Yıldız
Vahdettin Pehlivan
Yakup Kocapir

Rize'de GSB Spor Okulları Açılıyor Rize'de GSB Spor Okulları Açılıyor

Genç ve yönetimi, genel kurula katılım gösteren tüm muhtarlara teşekkür etti.

Muhabir: YUSUF KÜÇÜKAYDIN