Rize 8 °C
 • DOLAR3,8375
 • EURO4,5051
 • ALTIN153,876
 • IMKB109050

Dualar ve Mesajlar Sabri Dokumacı İçin...

12 Temmuz 2016 Salı 13:19 | Okuma : 19527
Dualar ve Mesajlar Sabri Dokumacı İçin...

Rize`de geçen ay talihsiz bir kaza sonucu omuriliği zedelenen Rizeli esnaf için dualar yapılırken ünlülerden de geçmiş olsun mesajları geldi.Rize’de ağaçtan düşerek talihsiz bir şekilde yaralanan Sabri Dokumacı (35) için adeta tüm tüm arkadaşları seferber oldu. Türkiye’nin ünlü spor ve sanatçıları ise Rizeli Dokumacı için ‘Geçmiş Olsun’ mesajları ileterek kendisine moral verdi.

Ramazan Ayının son günlerinde Rize’de çıktığı erik ağacından düşerek omuriliğini zedeleyen ve geçirdiği ağır ameliyat sonrası ayaklarında hissizlik meydana gelen Rize’de sevilen bir esnaf olan Sabri Dokumacı, bugün özel bir ambbülans ile tedavisinin devamı için Kocaeline gidiyor.

Dokumacı’nın yakın dostlarından Mümin Düzenli ve Zafer Topçu’nun Dokumacı’ya moral aşılamak için hazırlattığı video Sabri Dokumacı ve ailesini oldukça memnun etti. 

Dokumacı’ya sağlık temennisinde bulunulan videoda Fenerbahçeli Futbolculardan Ozan Tufan, Hasan Ali Kaldırım, Alper Potuk, Şener Özbayraklı, Mehmet Topal, Galatasaraylı Papen lakaplı eski futbolcu Mustafa Kocabey, yazar Senai Demirci, Şair İbrahim Sadri, Sanatçı Davut Güloğlu, A Haber’den Duygu Leloğlu, Hilal Özdemir, ATV’nin sevilen ekran yüzleri Cem Öğretir ve Şebnem Sunar Küçük, Kanal 24’ten Gökay Kalaycıoğlu, Radyo programcılarından Afrikalı Ali, Talha Bora Öge ve Fıkracı Oflu Ali lakaplı Ali Öztürk de bulunuyor. 

Videoyu izleyen Sabri Dokumacı hastalığı süresince yanında olan, dua ve desteklerini kendisinden eksik etmeyen tüm sevenlerine, dostlarına teşekkür etti. Tedavisine Kocaeli’de devam edilecek olan Sabri Dokumacı’ya Rizedeyiz.Com ailesi olarak geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz….

 

Sosyal Paylaşımlar
Etiket :
 • Ali Turan
  2 ay önce
  Kardeşim güzel insan geçmiş olsun seni seviyoruz bir an önce ayağa kalkacağına eminim. Allah seni ailene bağışlasın inallah
 • zekeriye çolak
  2 ay önce
  Ben izmit deyim buruya gelince haberim olsun unuvesde bızım kurum 0539 843 3753 benim numaram
  Ersağ Temizlik ve Kozmetik Ürünleri
  © 2006 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. | Rizedeyiz.Com