Rize 22.3 °C
  • DOLAR3,4930
  • EURO4,1820
  • ALTIN146,911
  • IMKB104918

İlginin Karşılığını Vereceğim

05 Eylül 2017 Salı 18:09 | Okuma : 488
İlginin Karşılığını Vereceğim

Çaykur Rizespor`un Brezilya Seri A ekiplerinden Gremio`dan transfer ettiği Lincoln Dos Santos, hayatımda bu duyguları ilk kez yaşadığını belirterek “Rize’ye geldiğimden beri sıcaklı bir ilgi görüyorum.Benim şimdi bu yoğun ilgiye karşılık vermem gerekiyor” dedi. 

Rize’ye geldiğimden bu güne kadar beni karşılayan bağrına basan büyük Çaykur Rizespor taraftarına, başkanımıza, teknik kadroya ve futbolcu arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Hayatımda bu duyguları ilk kez yaşıyorum.  Buraya geldiğimden beri bu sıcaklığı her yerde görüyorum. Benim şimdi bu yoğun ilgiye karşılık vermem gerekiyor. Elimden gelenin en iyisini yapmak için bu büyük kulübe destek olmak için çok çalışacağım fedakarlık edeceğim. Sezon sonunda hedefimize ulaşmak istiyorum. Bunda benimde katkım olacak. Şampiyon bir takımın oyuncusu olmak istiyorum. Sezon sonunu büyük heyecanla bekliyorum”  diye konuştu. 

KARARIMI ÇABUK VERDİM
Rize’ye gelme konusunda kararını çok çabuk verdiğini belirten Linkoln; “İki kulüp arasında görüşmeler sürdü. Onun için başkanımızın inisiyatifi çok oldu. Kariyerim için çok büyük bir değişiklik yaptım. Kulübün ve hocamız Hikmet Karaman’ın ilgisini gördükten sonra ben kararımı çabuk verdim. Bazı taraftarla bana sosyal medyadan da çağrı yaparak Rize’ye gelmem yönünde isteklerini belirtti. Şu an bana düşen bu ilgiye karşılık vermek onun için çabalayacağım. Ailem ülkemde 40 günlük bir bebeğim var. İnşallah ailemi burada görmek istiyorum. Bunu için kulüp bana yardımcı oluyor. Rize’de başarılı olacağıma inanıyorum. Ligin mücadele ci bir lig olduğunu öğrendim. Türkiye Liglerini bilen futbolcu arkadaşlarımla da konuşarak bu kararı verdim. Onlarında fikri gelişme sürecimde faydalı olacağı yönündeydi” ifadelerine yer verdi. 
 

Sosyal Paylaşımlar
Etiket :
    Bu habere henüz yorum yazılmamış. İlk yazan yorumu siz yazın. | Tıklayın
Ersağ Temizlik ve Kozmetik Ürünleri
© 2006 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır. | Rizedeyiz.Com