İlimizde ne yazık ki ortaklaşa iş yapma noktasında kardeşler bile anlaşamıyor. Bu üzücü olduğu kadar iş yapma mekanizmasını da zayıflatıyor. Birde bizim Rize gibi arazinin kıt olduğu bir ilde.

O yüzden başarı hikayesi diyorum. Bu başarıda en büyük pay Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmazsa olmazdı. Çevre ve Şehircilik Eski Bakanı Murat Kurum'a ayrı parantez açmak lazım. Rizeli gibi baktı şehrimize. Her aşamasını bakanlık düzeyinde takip eden Milletvekilimiz Muhammet Avcı. Çok emekleri var. Şehir denince bu şehirde şikayetleri en çok alan kişi ise Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin. Başkan Yardımcıları Belediye Meclisi ve ekibi herkesle o süreçte karşı karşıya geldi. Burada kararlı bir duruşla en çok risk alan kişi Başkan Metin oldu. Başarı hikayesi de sağlam bir duruşla yazıldı. Halen bu alanda çalışmalar sürüyor. Yapıda ki teknik eksikler nedeniyle bir kaç sorun olduğunu duyuyor bu aksaklıkların bir an önce giderileceğine inanıyorum.

Rize İl Emniyet Müdürü Türesin, Muhtarlar ile Toplantı Yaptı Rize İl Emniyet Müdürü Türesin, Muhtarlar ile Toplantı Yaptı

Yazının devamı için tıklayınız

Editör: Haber Merkezi