Üç kadin arkadas bir kaza sonucu ayni anda hayatlarini kaybedip cennete giderler.

Cennetin kapisinda onlari karsilayan melek : 'Bizim burada uymaniz gereken tek kural var.. O da ördeklere dikkat edin sakin üstlerine basmayin' der.

Sonra kapı açılır üç kadın cennete girerler Gerçekten de etrafta ördek doludur. Üstlerine basmamak adeta imkansizdir.Dikkat etmesine rağmen kadınlardan biri kazayla bir ördegin üstüne basar.Hemen Cebrail belirir.

Yanında son derece çirkin bir adam vardir.Kadini kolundan adama kelepçeler ve Ördegin üstüne basmanin cezasi olarak sonsuza kadar bu çirkin adama kelepçeli olarak yasayacaksin' der. Ikinci gün kadinlardan biri yine kazayla bir ördegin üstüne basar ve Cebrail aninda yaninda çok çirkin bir adamla gelip onlari kadina ceza olarak birbirlerine kelepçeler.

Üçüncü kadinin gözü bu olaylardan çok korkar.Digerlerinin akibetine ugramamak ve sonsuza kadar çirkin bir adama kelepçelenip yasamamak için her attigi adima acayip dıkkat etmeye baslar.Aradan aylar geçer ve hiçbir ördegin üstüne basmaz Derken bir gün Cebrail belirir.

Bu kez yaninda boylu poslu inanilmaz derecede yakisikli bir adam vardır.Cebrail hiçbir sey söylemeden yakisikli adamla kadini kelepçeler ve yine birşey söylemeden çeker gider. Kadin artik mutluluktan uçmaktadir.

Denize Girmek Yasak Denize Girmek Yasak

O güne kadar gördügü en yakisikli adamla kelepçelenmistir. Adama döner ve 'Ben acaba ne yaptim da sonsuza kadar senin gibi güzel bir adamla birlikte olmayi hak ettim' der. Adam surati asik bir sekilde cevap verir. 'Vallahi seni bilmem ama ben az önce bir ördegin üstüne bastim' der :-)))))

Editör: Haber Merkezi