TOBB Rize KGK Başkanı Funda Kazancı ve RTSO Yönetim Kurulu Üyesi ve TOBB Rize KGK Koordinatörü Hamza Tüylüoğlu'nun öncülük ettiği ziyarete Kurul üyeleri ve Oda Genel Sekreteri Emrah Kaytaz da eşlik etti. Ziyarette ayrıca Rize Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Mustafa Gündoğan ve kuaför ekibi de yer alarak huzurevi sakinlerine kuaför hizmeti sundu.

Huzurevi Müdür Vekili Elif Akbulut Öztürk, heyeti karşılayarak Müyesser Kart Huzurevi'nin faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Heyet, Huzurevi sakinleri ile sohbet ederek Anneler Günü'nü kutladı ve onlara karanfil takdim etti.

Ziyarette duygusal anlar da yaşandı. Huzurevi sakinleri, kendilerini ziyarete gelenlerden ve gösterilen ilgiden dolayı büyük memnuniyet duydular.

TOBB Rize KGK Başkanı Funda Kazancı, yaptığı açıklamada "Annelerimiz bizim hayatımızdaki en değerli varlıklardır. Onların varlığı bize güç ve ilham verir. Bu özel günde Müyesser Kart Huzurevi sakinlerini ziyaret ederek onlarla birlikte olmaktan ve Anneler Günü'nü kutlamaktan büyük mutluluk duyduk. Onların sevgi dolu bakışları ve samimi sohbetleri bize unutulmaz bir deneyim yaşattı. Bu vesileyle tüm annelerimizin Anneler Günü'nü kutlar, saygı ve sevgilerimizi sunarız." dedi.

RTSO Yönetim Kurulu Üyesi ve TOBB Rize KGK Koordinatörü Hamza Tüylüoğlu ise "Huzurevi sakinlerinin bu özel günlerini paylaşmak ve onlara bir nebze de olsa katkıda bulunmak bizim için çok önemliydi. Umarım bu ziyaret onları mutlu etmiştir. Tüm annelerimizin Anneler Günü'nü kutlarız." diye konuştu.

Müyesser Kart Huzurevi sakinleri, TOBB Rize KGK Heyetine göstermiş oldukları ilgi ve alaka için teşekkür ederek onları tekrar beklediklerini ilettiler.

Rizeli Belediye Başkanlarına Önemli Görev Rizeli Belediye Başkanlarına Önemli Görev

Whatsapp Image 2024 05 11 At 11.50.31

Asfasttsf

Whatsapp Image 2024 05 11 At 11.50.30

Whatsapp Image 2024 05 11 At 11.50.29

Whatsapp Image 2024 05 11 At 11.50.32

Editör: SONER KİRAZ