Gün içerisinde SGK İl Müdürlüğü, Ziraat Odası ve Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ziyaretleri yapan Başkan Çolak, iftar sonrası ise mahalle ve çay ocağı ziyaretlerinde bulunarak seçim çalışmalarını gün boyu ve gece saatlerine kadar sürdürdü.

Başkan Çolak, Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Bünyamin Arslan ile bölge ekonomisinde önemli yere sahip olan Çay tarımının bugünü ve yarını konusunda istişarelerde bulundu.

Paralimpik Sporcular, Rize'ye 19 Madalya Kazandırdı Paralimpik Sporcular, Rize'ye 19 Madalya Kazandırdı

Resim (3)

Başkan Çolak, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) ziyaretinde Başkan Ali Çelik ve heyeti tarafından karşılandı. Başkan Çolak, ASKF heyetine, Rizeli gençlerimizin spor ile bağını arttırmak ve farklı alanlar sunmayı planladıkları E-Spor salonları projesi hakkında bilgi verdi. Ziyaret sırasında sahada futbol oynayan genç sporcular ile iç içe girerek geçmişinde Rize sporun en alt grubundan başlayıp tüm basamakları çıkarak Rize Spor A takımına kadar çıktığını dile getiren Çolak, çeşitli kulüplerde futbol oynadıktan sonra yine Rize’de yıllarca sporun içinde spor hocalığı yaptığını ve o dönemde ASKF Başkanı Ali Çelik’in de öğrencisi olduğunu anlattı. Gençler ile beraber kısa bir futbol oynayan Cemil Çolak yine aynı güzellikle uğurlandı.

Resim (7)

Yeniden Refah Partisi Başkan Adayı Cemil Çolak ve il başkanı Mehmet Akif Zerdeci İftar sonrası mahalle ziyaretlerine devam ettiler.  İl başkanı Zerdeci vatandaşlara Rize’de belediye başkanlığını kazandığımızda Yeniden Refah Belediyeciliğini daha önce 94 Millî Görüş belediyeciliğini hatırlatarak 1.Nisan sabahı ‘’Nerede kalmıştık diyerek’’ uzman kadrolarımız ile hep beraber özlenen beklenen Rize için yeniden başlayacağız inşallah dedi.

Resim (1)

Editör: SONER KİRAZ