Atmaca ile Paşa'dan Sessiz Düello 0-0 Atmaca ile Paşa'dan Sessiz Düello 0-0

Yeşil-mavili kulüpten yapılan açıklamada, 28 Nisan Pazar günü, saat 19.00'da Çaykur Didi Stadyumu'nda oynanacak karşılaşmanın bilet fiyatlarının; VIP A/B 600 TL, maraton 200 TL, kapalı dağ ile deniz 150 TL, kale arkaları 100 TL ve misafir tribünü 130 TL olarak belirlendiği kaydedildi.

Açıklamada, ev sahibi takım biletlerinin, misafir takım logolu Passolig kartlar hariç tüm Passolig kartlar ile satın alabileceği, misafir takım logolu kartlar ile sadece misafir takım tribününden bilet satın alabileceği kaydedildi. 

Engelli biletlerinin maç günü stadyum Passolig gişelerinden tanımlanacağı bilgisinin paylaşıldığı açıklamada şu ifadeler yer aldı:

"Gişe çalışma saatleri hafta içi 09:00-18:00, hafta sonu 09:00-18:00 saatleri arasındadır. Maç günü gişeler karşılaşmanın ilk yarısının sonuna kadar açık kalacaktır. Kapı açılış saatlerine emniyet güçleri karar vermektedir. Aksi bir durum olmadığı taktirde maç saatinden 2 saat önce kapılar açılır. Bir taraftar farklı T.C. kimlik numaraları girerek 5 bilet alma hakkına sahip olacaktır."

Muhabir: ENVER KALENDER