28 Kasım 2023 Salı günü yeşil-mavili kulüpte incelemelerde bulunan TFF Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin ve TFF yetkililerini Rizespor yönetim kurulu üyeleri Adnan Er, Ali Haydar Er, Serkan Karavin ile akademi antrenörleri Bilal Karafazlıoğlu ve Halil İbrahim Çakır karşıladı.

Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin, TFF Akademiler Müdürü Fatih Serkan Albayrak, TFF Akademi Sorumluları Ümit Turmuş ve Yücel Uyar; Çaykur Rizespor Gençlik Geliştirme ve futbol Eğitim Merkezinde incelemelerde bulundu.

Oğuz Çetin ve TFF'nin Süper Lig ve 1. Lig akademileri sorumluları, Rizespor Akademi antrenörleriyle ve profesyonel takım teknik direktörü İlhan Palut ile de bir araya geldi.

Sergen Yalçın: Bizim İçin Çok Sağlıklı Bir Oyun Olmadı Sergen Yalçın: Bizim İçin Çok Sağlıklı Bir Oyun Olmadı

Rizespor Başkan Vekili Adnan Er, Oğuz Çetin'e isminin yazılı olduğu 53 numaralı çubuklu formayı hediye etti. Rizespor akademi direktörü Bilal Karafazlıoğlu, ÇARK (Çaykur Rizespor Akademi Ruhu Kazandırma Eğitimi), ATMACA KART (Rizespor Akademi Veri Tabanı İşletim Sistemi), kulübün oyuncu gelişimi alanında yaptığı çalışmaları, yetenek havuzu oluşturma çalışmalarını ve fiziki altyapı konusunda TFF heyetine sunum yaptı.

Editör: Haber Merkezi