AK Parti Grup Başkanvekili Emin Akbaşoğlu CNN Türk'te önemli açıklamalarda bulundu. Akbaşoğlu "Başta emekliler olmak üzere çalışanlar için olumlu dokunuşlara devam edeceğiz. Promosyonun ardından yeni adımlar atacağız. Başta emekliler olmak üzere giderleri azaltıcı gelirleri artırıcı adımları yerine getireceğiz. Haziran sonu Temmuz başı olmak üzere tüm emekli ve çalışanların durumunu iyileştirecek adımlar atacağız" dedi.

Av Sezonunu Geride Bırakan Balıkçılar Çaçaya Hazırlanıyor Av Sezonunu Geride Bırakan Balıkçılar Çaçaya Hazırlanıyor

AK Parti Grup Başkanvekili Emin Akbaşoğlu açıklamasının devamında şu ifadeleri kullandı: "Ankaralılar akın akın miting sahasına doğru giriyor. Burada güzel bir coşkuyu yakalayacağız. Bu sefer İstanbul Ankara ve İzmir'de Cumhur ittifakı tarafından bir birleşme olacğaını düşünüyorum.

Çok kirli işbirlikleri içerisinde oldukları görülüyor. Kaynağı belli olmayan paralar var. Birbirini yalanlayan bir ekibin gerçekren buz dağının sadece görünen yüzü var. Milletin parasını milletin hizmetinde değilde başka bir şekilde değerlendirilmiş.

2024 YILI EMEKLİLERİN YILI: YENİ ADIMLAR ATACAĞIZ!

16 Nisan itibarıyla Meclis tekrar çalışmalara başlayacak. 2024 yılı emekliler yılı, bizlerden beklentileri var. Sahanın sesine uyan, memnun etmeye çalışan iktidarız. 17 kere iş başına geldik, milletten onay aldık. Bu manada başta emekliler olmak üzere çalışanlar için olumlu dokunuşlara devam edeceğiz. Promosyonun ardından yeni adımlar atacağız.

Kaynak: HABER MERKEZİ