Çay Budama Oranındaki Değişiklik Üreticiye Nasıl Yansıyacak? Çay Budama Oranındaki Değişiklik Üreticiye Nasıl Yansıyacak?

İŞKUR Rize'den yapılan açıklamada, Rize Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ile temizlik hizmetlerinin yürütülmesi amacıyla TYP düzenleneceği belirtildi.

Başvuruların 18-22 Eylül tarihleri arasında İŞKUR, 'esube.iskur.gov.tr' internet sitesi, e-Devlet ve ALO-170 üzerinden yapılabileceğinin belirtildiği açıklamada, noter kurasının ise 27 Eylül 2023 tarihinde Saat 13:30'da Rize Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünün Konferans Salonu'nda yapılacağı kaydedildi.

Açıklamada, kura sonucu belirlenen 11 personelin 2 Ekim 2023 - 30 Haziran 2024 tarihleri arasında istihdam edileceği bilgisi paylaşıldı.

Temizlik personeli alınacak yerler ve kontenjanları ise şöyle, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve Bağlı Kuruluşlar 2 kişi, Ardeşen Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü 1 kişi, Çayeli Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdürlüğü 5, Fındıklı Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğüne ise 3 kişi istihdam edilecek.

Editör: Haber Merkezi