Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin, Çaykur Rizespor'u Ziyaret Etti

Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin, Çaykur Rizespor'u Ziyaret Etti

  • 0
  • 0

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin, TFF yetkilileri ile birlikte Çaykur Rizespor'u ziyaret ederek, teknik direktör İlhan Palut ile bir araya geldi

28 Kasım 2023 Salı günü yeşil-mavili kulüpte incelemelerde bulunan TFF Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin ve TFF yetkililerini Rizespor yönetim kurulu üyeleri Adnan Er, Ali Haydar Er, Serkan Karavin ile akademi antrenörleri Bilal Karafazlıoğlu ve Halil İbrahim Çakır karşıladı.

Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin, TFF Akademiler Müdürü Fatih Serkan Albayrak, TFF Akademi Sorumluları Ümit Turmuş ve Yücel Uyar; Çaykur Rizespor Gençlik Geliştirme ve futbol Eğitim Merkezinde incelemelerde bulundu.

Oğuz Çetin ve TFF'nin Süper Lig ve 1. Lig akademileri sorumluları, Rizespor Akademi antrenörleriyle ve profesyonel takım teknik direktörü İlhan Palut ile de bir araya geldi.

Rizespor Başkan Vekili Adnan Er, Oğuz Çetin’e isminin yazılı olduğu 53 numaralı çubuklu formayı hediye etti. Rizespor akademi direktörü Bilal Karafazlıoğlu, ÇARK (Çaykur Rizespor Akademi Ruhu Kazandırma Eğitimi), ATMACA KART (Rizespor Akademi Veri Tabanı İşletim Sistemi), kulübün oyuncu gelişimi alanında yaptığı çalışmaları, yetenek havuzu oluşturma çalışmalarını ve fiziki altyapı konusunda TFF heyetine sunum yaptı.

Haber : YUSUF KÜÇÜKAYDIN

Çaykur Rizespor'un sembolü hangi hayvandır?

Yorum Yap