Yeniden Refah Rize’de Tüm İlçelerde Esnaf Ziyareti Yaptı

Yeniden Refah Rize’de Tüm İlçelerde Esnaf Ziyareti Yaptı

  • 0
  • 0

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan’ın talimatı ile tüm teşkilatlar ülke genelinde eş zamanlı olarak sahaya indi. Rize’de Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Mehmet Akif Zerdeci ve parti üyeleri esnaf ve vatandaş ziyareti yaptı.

Anadolu Buluşmaları programı kapsamında Rize İl Başkanlığı nezdinde Merkez ilçe, Çayeli, Ardeşen, İkizdere, Fındıklı ve Kalkandere ilçe teşkilatları esnaf ve vatandaş ile biraraya geldi. 

Rize genelinde altı ilçede gerçekleştirilen programların verimliliğinden bahseden İl Başkanı Zerdeci, “Anadolu Buluşmaları programlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Genel Başkanımızın talimatı ile sürekli vatandaşlarımız ile bir arada olmaya, onların sıkıntılarını ve isteklerini dinlemeye, partimizin gücüne güç katacak yeni üye kayıtları yapmaya devam ediyoruz” dedi. 

Zerdeci ayrıca, parti üye sayısının buluşmalar sayesinde arttığınıbelirterek “Rize özelinde ve ülke genelinde partimize duyulan teveccühün her geçen gün arttığını, yapmış olduğumuz üye kayıtlarından ortaya koymaktayız. Sadece 2 günlük Anadolu Buluşmaları programı ile ülke genelinde 7.000’den fazla üye kaydı yaparak büyük bir başarıya imza attık. Çalışmalarımızda ve sohbetlerimizde, esnafın ve vatandaşın Milli Görüş’e ve Milli Görüş Belediyeciliği’ne duyduğu minnettarlık ve özlemi teşhis etmekteyiz. Yerel Seçimlere kısa bir süre kala, bu günlerde Belediye Başkanlığı, Belediye ve İl Encümenliği başvurularını almaya devam etmekteyiz. Milli Görüş’ü en iyi temsil edecek isimler ile Yerel Seçimlerden zaferle çıkacağımıza olan inancımız tamdır” ifadelerini kullandı. 

Haber : YUSUF KÜÇÜKAYDIN

'Süper Vali' olarak bilinen Recep Yazıcıoğlu'nun ilk kaymakamlık görevini yaptığı Rize ilçesi?

Yorum Yap