Gazeteci Alihan Telatar’a özel açıklamalarda bulunan Çaykur Rizespor Başkanı İbrahim Turgut, “İlhan hocayı çok seviyoruz, güveniyoruz.  Biz görev geldiğimiz günden beri işlemeye çalışmış olduğumuz tema birlik beraberlik aile olma teması üzerinde hep yürüyoruz bunu oyuncularımıza da hocamıza da arkadaşlara da yönetime de türbine de sokağa da hep bunu işlemeye çalışıyoruz, her zaman birlikten mutluluk doğar birlikten güç doğar birlikten huzur doğar ben bunu önce yöntemimizden sonra oyuncularımızdan sonra bütün Rizespor ailesiyle sonra sizlerle bütün sokakta bunu yaşamaya çalışıyoruz bir olmanın beraber olmanın birbirine destek olmanın her zaman faydası olacağını iyilik getireceğini güç getireceğini zafer getireceğini inanan bir insanım “ dedi.

"İLHAN HOCA YENİ SEZONDA DA BİZİMLE OLACAK"
İlhan hoca ile aramızda olan kontrat trafiğine takılmayın diyen Başkan İbrahim Turgut,  “Hocamızla bunu da görüştük inşallah hocamıza söyledik hele biz burada olduğumuz sürece beraber olacağız bir olacağız hocamızın bu konuda bizden hiçbir fikir ayrılığı yoktur hocamızın kesinlikle kulübüne Rize'ye çok büyük bir aidiyet duygusu var Rize halkına çok büyük sevgisi var çünkü Rize halk onu sevdi Rize halk onu bağrına bastı o da Rize'yi sevdi . Allah'tan büyük bir mani olmazsa inşallah devam edecek” diye konuştu.

Çaykur Rizesporlu Yönetici Açıkladı: Hedefimiz Avrupa Kupası Çaykur Rizesporlu Yönetici Açıkladı: Hedefimiz Avrupa Kupası

İlhan Palut yönetiminde bu sezon çıktığı 30 maçta 12 galibiyet, 6 beraberlik ve 12 yenilgi alan Atmacalar, Trendyol Süper Lig’de 42 puanla 7. sırada yer alıyor.

Muhabir: ALİHAN TELATAR