• 07 Temmuz 2020 Salı
  • Rize AÇIK
  • 00:00
    7 Temmuz 2020 İmsak: Güneş: Öğle: İkindi: Akşam: Yatsı:

Çaykur Rizespor Kulübü Başkanları

Çaykur Rizespor`da görev yapmış bütün başkanlar tarihleriyle beraber aşağıda listelenmiştir.

Çaykur Rizespor Kulübü Başkanları

Bahattin Coşkun (21 Nisan 1968 - 3 Nisan 1973)

Reşat Uçak (3 Nisan 1973 - 7 Haziran 1975)

Mustafa Zeki Rakıcıoğlu (7 Haziran 1975 - 2 Haziran 1978)

Köksal Mataracı (2 Haziran 1978 - 3 Temmuz 1978)

Nuri Akbulut (3 Temmuz 1978 - 30 Haziran 1980)

Paşa Ali Alaman (30 Haziran 1980 - 23 Haziran 1981)

Nuri Akbulut (23 Haziran 1981 - 2 Ağustos 1981)

Ali Rıza Feyiz (2 Ağustos 1981 - 31 Aralık 1983)

Hasan Kemal Yardımcı (1 Ocak 1984 - 31 Aralık 1984)

Fehmi Ekşi (1 Ocak 1985 - 31 Aralık 1985)

Servet Takış (1 Ocak 1986 - 31 Aralık 1986)

M. Turgut Yılmaz (1 Ocak 1987 - 5 Haziran 1988)

Şadan Tuzcu (5 Haziran 1988 - 7 Ocak 1989)

Şeref Keçeli (7 Ocak 1989 - 2 Temmuz 1989)

Ahmet Akyıldız (2 Temmuz 1989 - 10 Ocak 1990)

Muharrem Kürkçü (10 Ocak 1990 - 21 Mayıs 1990)

Hamit Oral (21 Mayıs 1990 - 23 Haziran 1990)

Hasan Basri Çillioğlu (23 Haziran 1990 - 30 Mart 1991)

Nejat Ural (30 Mart 1991 - 19 Ocak 1992)

Süreyya Turgut (19 Ocak 1992 - 14 Nisan 1992)

Tuncer Ergüven (19 Nisan 1992 - 30 Mart 1995)

Ruşen Kukul (1 Nisan 1995 - 5 Mayıs 1995)

Tuncer Ergüven (6 Mayıs 1995 - 4 Kasım 1995)

İsmail Topçu (4 Kasım 1995 - 12 Ocak 1996)

Ali Baba Çillioğlu (13 Ocak 1996 - 10 Mart 1996)

Cemal Aydoğdu (10 Mart 1996 - 26 Nisan 1996)

Mehmet Cengiz (26 Nisan 1996 - 7 Haziran 1997)

Mehmet Hikmet Aslankaya (7 Temmuz 1997 - 20 Haziran 1998)

Mehmet Cengiz (20 Haziran 1998 - 14 Haziran 2002)

Ekrem Cengiz (14 Haziran 2002 - 8 Temmuz 2007)

Abdülkadir Çakır (8 Temmuz 2007 - 11 Ocak 2009)

Halim Mete (11 Ocak 2009 - 17 Ocak 2010)

Metin Kalkavan (17 Ocak 2010 - günümüz).

YORUM EKLE