Rize Belediyesi Ulaştırma Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet Taviloğlu ve Belediye Meclis Üyesi Yaşar Karaca, Rize Takip Medya Grubunu ziyaret ederek Gazeteci Aytekin Kalender ile gündem hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Taviloğlu, Rize merkezde ki kentsel dönüşüm çalışmalarının bitimi ardından bir çok düzenlemenin hayata geçirileceğine değinerek, 'Bu çalışmalar hem trafiğin rahatlaması hem de vatandaşımızın ulaşım konforunu artıracak. Ulaşım alanında Belediye Başkanımız Rahmi Metin öncülüğünde bir çok projemiz devam ediyor. Bunları kısım kısım hayata geçirmeye başladık. Sahil yolunda bat-çık projesi şehrin trafiğinde önemli yük alacaktır. Yeniköy mahallesinde ki düzenlemeler, Çevre Yolu bağlantıları şehrin bütününü ilgilendiren çalışmalardır. Önümüzdeki yıllarda artan araç sayısına rağmen şehrimizde ulaşım alanında önemli yatırımların yapıldığını hissedeceğiz' dedi.

Rize Takip Medya Grubu adına Gazeteci Aytekin Kalender, ziyaretlerinde ve verdikleri bilgilerden dolayı misafirlerine teşekkür etti.

Rize’de Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden Anne Ve 2 Oğlu Son Yolculuğuna Uğurlandı Rize’de Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden Anne Ve 2 Oğlu Son Yolculuğuna Uğurlandı

Editör: Haber Merkezi