Rize Belediyesi Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi (RİBEGEM) tarafından yazar Saliha Erdim'in katılımıyla 'Ailede Ramazan Nasıl Yaşanmalı' konulu konferans düzenlenecek.

Etkinlik, 20 Mart Çarşamba günü, saat 14.00'de İsmail Kahraman Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

SALİHA ERDİM KİMDİR?
Saliha Erdim, 1956 yılında Samsun'nun Havza ilçesinde dünyaya geldi. Lisans eğitimini Uluslararası Newport Üniversitesi'nin Davranış Bilimleri Bölümünde tamamlayan uzman Aile Danışmanı ve yazar Saliha Erdim, aynı bölümde yüksek lisansını da tamamladı.

Saliha Erdim 2012 yılında bitirdiği Kognitif ve Davranış Terapileri Derneği (KDTD)'nin süre ve içerik olarak Avrupa Davranış ve Kognitif Terapiler Birliğinden 'Kognitif ve Davranış Terapileri Eğitimi'ni ve 'Kognitif ve Davranış Terapisti' unvanına sahip oldu.

Medya Etik Ödülüne de layık görülen Erdim, çeşitli organizasyonlarda aile ve çocuk üzerine seminerler verdi. Yeryüzü Eğitim Danışmanlık firmasının kurucu ortağı olan Saliha Erdim, profesyonel kimliği ile eğitimlerine devam ediyor.

Saliha Erdim, evli ve 6 çocuk annesidir.

Rize-Artvin Havalimanı'nda Araç Kiralama: Bilmeniz Gerekenler Rize-Artvin Havalimanı'nda Araç Kiralama: Bilmeniz Gerekenler

Editör: Haber Merkezi