Filistinliler var olma, yok olma mücadelesinde. Bir avuç mücahide karşı yedi düvel Akdeniz'e doldu. Uçak gemileri, destroyerler, kruvazörler, binlerce asker katil İsrail'e destek için oradalar. Batılı liderler birer birer İsrail'i ziyaret etti. 'Kadın, çoluk çocuk, ihtiyar genç toplu katliam yap' diye İsrail'e güç verdiler.

Bu muazzam gücün sadece Filistinliler için Doğu Akdeniz'de olmadığını biliyoruz. Cetvelle sınırları belirlenmiş Arap ülkelerinden İsrail'e bir hareket beklemiyorlar. Bunu dünya alem biliyor. Suriye, Irak, Ürdün Arabistan, Mısır orduları Batı tarafından esir alınmış. Şam hava limanı, Halep hava limanı vuruluyor, varil bombalarıyla yüzbinlerce vatandaşını katleden katil Eset suspus. O hava limanlarını ve Suriye'yi koruyan Rus ayısı yalancı kabadayı!

İran başka bir fiyasko! Bugüne kadar sadece Amerika'ya, İsrail'e alan açıyor, figüranlık yapıyor. Batıda yetişmiş mollaları Müslüman dünyaya nifak sokmaktan başka hiçbir şeye yaramıyorlar!

ABD Yunanistan'da resmen bir işgal gerçekleştirmiş, 7 hava üstü bir o kadar deniz üssü var.

Durum böyle olunca bu kadar muazzam güç neden Doğu Akdeniz'e yığıldı diye düşünmeden edemiyoruz.

Bir tek sebebi var, Türkiye.

Bütün bu çevrelemeler yükselen değer Türkiye ve Türkleri durdurmak için yapılan hazırlıklardır.

Eğer bu engel aşılırsa haşa 'tanrıyı kıyamete zorlama' rüyaları gerçek olacak!

Dinlerinde yazan sözde ayetlere bak:
'Rabbin miras olarak sana vermekte olduğu bu kavimlerin şehirlerinden nefes alan kimseyi sağ bırakmayacaksın. Rabbin sana emrettiği gibi tamamen yok edeceksin.
* Onları kasaplık koyunlar gibi ayır ve öldürme günü için onları hazırla. (Tevrat, yeremya böl. Ayet 3.)
* Onların her şeylerini tamamen yok et ve onları esirgeme. Erkekten kadına, çocuktan emzikte olana, öküzden koyuna, deveden eşeğe kadar hepsini öldür. (Tevrat 1.Samuel böl. Ayet 3)'

Medeni dediğimiz batı bu kadar çağ dışı, bu kadar faşist bir ruhla hareket ediyor.

Demokrasi, laiklik, insan hakları, modernlik, savaş hukuku hak getire.

Hiçbir değeri olmayan insanımsı mahluk hepsi.

Kana doymayan alçak zalimler haçlı seferleri zamanında nasıl durdurulduysalar yine öyle perişan edilecekler Kudüs önlerinde.

Türk milleti mazlumların, mağdurların hamisidir.

Selam ve dua ile…