Bu hafta çok çok zor bir maç oynadık

Aslında çok zor değil ama koşullar ve konum onu gerektirdi.
Akıllarda 4-0 ile maça çıktı. Taraftar desteğini arkasına alan futbolcuların kafası hala geçen haftada alınan mağlubiyeteydi. Özellikle de Loriya'nın…
Maça iyi başlayan ekibimiz golü ikinci yarının hemen başında buldu. İlk yarıda en önemli pozisyonu Boluspor yakaladı. TRT sunucusunun bile gol diye haykırdığı pozisyonu bizde tribünden gol gördük. Ama verilmiş sadakamız var di ki top direğe çarparak kalecinin kucağında kaldı.
Samsun maçında ortaya konan futbol ile Bolu maçındaki futbol arasında ki iki fark iyi bir savunma anlayışı vardı. Bir diğeri ise orta sahayı daha çok kullandık. Samsun maçında orta sahamız yol geçen hanı gibiydi. Top bir forvette iki defans oyuncularımızdaydı. Yani bu demek oluyor ki orta sahada tek başına kalmış Smakow'un her hangi bir etkinliği yoktu. Bunu gören tecrübeli hocamız bu maçta önlemleri alarak çıktı. Ama ne yazık ki hücumda çok etkili olamayan Bolu takımına pozisyonlar verdik.
Son on dakika bir türlü bitmek bilmedi. İkinci golü bulamıyorsan son dakikalar tabi ki zor geçecek. Maçın bitmesiyle derin bir oh çektik. Bu maçta ki kazancımız üç puan ve moraldi. Şimdi hesaplar Kartal maçı için yapılmaya başlandı. O maçta evimizde bu maçı da alarak evimizde oynamanın bize getirdiği avantajı kullanmalıyız. Yine aynı gün aynı saatte oynanacak olan maça muhteşem taraftarıyla çıkıp muhteşem bir futbol oynamamasını bekliyoruz. Tabi ki sonuç her zaman istediğimiz üç puan olsun.